reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Vectra VOD: W sierpniu wybrane filmy za 1 zł

dodano: 2023-08-01 10:30 | aktualizacja: 2023-08-02 16:59
autor: Jan Borejko | źródło: Vectra

Vectra Sierpniowa akcja promocyjna w Vectra VOD obejmuje 200 filmów do wyboru, z których każdy można wypożyczyć za złotówkę. Dzięki aplikacji TV Smart GO i serwisowi tvsmart.pl oferta dostępna jest dla wszystkich, nie tylko klientów posiadających usługi operatora, przez cały sierpień.

Vectra
Vectra VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra zachęca do zorganizowania własnego seansu w domowym zaciszu i oferuje bogaty repertuar do wyboru w specjalnej, wakacyjnej cenie. Spośród 200 filmów dostępnych w Vectra VOD w sierpniu po 1 zł z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na przykład produkcje kina familijnego „Shazam! Gniew Bogów” oraz „Kot w butach: Ostatnie życzenie” doskonale sprawdzą się podczas rodzinnych wakacji. Z kolei „Renfield” czy „Martwe zło: Przebudzenie” zadziałają na wyobraźnię lepiej niż klasyczne opowieści o duchach i wprowadzą obozowiczów w mroczny klimat pod namiotem.

Z Vectra VOD zyskujemy łatwy dostęp do bazy tysięcy filmów, a w sierpniu dodatkowo możemy skorzystać z najnowszej akcji w ramach katalogu „Sierpień z filmami po 1 zł” i wybierać spośród 200 pozycji. Dzięki temu możemy zorganizować sobie kino na własnych zasadach, bez bloków reklamowych, w dogodnych godzinach i dowolnym miejscu: w plenerze, na wakacjach, w samochodzie podczas podróży na urlop, na kempingu, w hotelu lub w domu.

Z biblioteki Vectra VOD można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie. Dzięki temu rodzice w salonie spokojnie obejrzą 6-krotnie nominowany do Oscara „Tár” z popisową rolą Cate Blanchett, podczas gdy nastolatkowie zorganizują sobie filmowy maraton z „Pitch Perfect” w drugim pokoju. Koszt wypożyczenia filmów, które objęte są akcją w terminie od 1.08 – 31.08.2023 r. wynosi tylko 1 zł.

Jak wypożyczyć kinowe hity za złotówkę każdy?

Abonenci posiadający usługę telewizji z dekoderem i dostępem do Vectra VOD wystarczy, że wybiorą odpowiednią opcję na pilocie lub w menu dekodera i wyszukają dedykowaną zakładkę. Jeśli są poza domem, mogą skorzystać z aplikacji TV Smart GO lub strony internetowej www.tvsmart.pl.

Dostęp do bogatej oferty filmów po 1 złoty mają także klienci, którzy posiadają usługi internetowe lub telefoniczne od Vectry, jak również wszyscy ci, którzy zalogują się do aplikacji TV Smart GO bądź na tvsmart.pl. W przypadku abonentów filmy z wypożyczalni zostaną doliczone do ich faktury, a użytkownicy nie korzystający z usług tego operatora za filmy zapłacą za pośrednictwem udostępnionych form płatności.

Warto dodać, że oprócz możliwości skorzystania z atrakcyjnej oferty filmów po złotówce, w ramach platformy Vectra VOD użytkownicy mają dostęp do tysiąca tytułów, ambitnego kina niezależnego, bajek i seriali dostępnych na żądanie, w wysokiej jakość odtwarzania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...