reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe kanały filmowe Canal+ France od 1 września

dodano: 2023-08-18 19:44 | aktualizacja: 2023-08-18 22:10
autor: RO | źródło: boxofficepro.fr / megazap.fr

Canal+ Cinemas i Canal+ Box Office Francuski nadawca CANAL+ już 1 września 2023 r. uruchomi zapowiedziany w lutym nowy kanał filmowy Canal+ Box Office. Jednocześnie wystartuje odświeżona wersja Canal+ Cinéma(s). Co ważne, najnowszy projekt Canal+ Box-Office dotrze do wszystkich abonentów Canal+ we Francji już od pierwszego poziomu subskrypcji.

Canal+ Cinéma(s) i Canal+ Box-Office
Canal+ Cinéma(s) i Canal+ Box-Office


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dostępny od 1 września br. dla wszystkich abonentów we Francji, linearnie lub na żądanie w myCANAL, zaoferuje największe sukcesy kina ostatnich lat. W szczególności będą to wielkie filmy największych wytwórni, które uzyskały dużą popularność.

Widzowie obejrzą filmy 6 miesięcy po kinowej premierze, zgodnie z medialną chronologią nadawcy, który jest również partnerem francuskiego kina. Pierwsze produkcje, jakie zostaną pokazane, to m.in. „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, „Babilon”, „Fabelmanowie”, „Królowa wojownik”, „Krzyk VI” i „Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”. Są to nowości z 2022 roku, ale niektóre również z 2023!

W bardziej "autorskim" wymiarze i dostępnym tylko dla abonentów Ciné Séries, kanał Canal+ Cinéma(s) będzie poświęcony filmom chwalonym przez krytyków i nagradzanym na festiwalach oraz kinu gatunkowemu. Jego debiut zbiegnie z Festiwalem Filmowym w Wenecji, z takimi produkcjami, jak „Tár”, „Saint Omer”, „Bezmiar”, „Pour la France”, „Do ostatniej kości”, „Duchy Inisherin”, „Les Miens”, „Syn”, „Wieloryb” czy „Całe to piękno i krew”. Stacja będzie emitować filmy francuskich i zagranicznych twórców w takich gatunkach, jak science fiction, akcja, thriller, komedia, dramat, film romantyczny).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...