reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zeonbud z nową licencją na 4 multipleksy w DVB-T2

dodano: 2023-09-15 20:28
autor: RO | źródło: detector.media

kot pilot telewizja Ukraińska Narodowa Rada ds. telewizji i radia wydała licencje na świadczenie usług naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 dla operatora Zeonbud. Licencja uprawnia do wykorzystywania częstotliwości w celu transmisji ogólnokrajowych multipleksów МХ-1, МХ-2, МХ-4, МХ-5 i ma charakter czysto porządkowy.

antena naziemna DVB-T NTC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ustawa "O mediach" zobowiązała wszystkie firmy telekomunikacyjne w Ukrainie do złożenia wniosku na świadczenie usługi naziemnej w standardzie DVB-T/DVB-T2 w ciągu 10 miesięcy od wejścia w życie niniejszej ustawy. Z kolei krajowy regulator wyda licencję na zasadach pozakonkursowych bez pobierania opłaty licencyjnej.

Wprowadzona na początku 2023 r. ustawa znacznie rozszerzyła uprawnienia regulatora medialnego w kraju, który może rejestrować media online i drukowane. Ponadto pojawił się dodatkowy zapis dla operatorów NTC, u których ważność licencji wygasa przed upływem jednego roku od dnia wejścia w życie ustawy. Wówczas ważność takiej licencji uważa się za automatycznie przedłużoną o 364 dni kalendarzowe, liczone od daty obowiązywania niniejszej ustawy.

Termin ważności licencji Zeonbud nie uległ zmianie i nadal obowiązuje do 2030 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...