reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

4 kanały Zee w bezpłatnym streamingu Freeview

dodano: 2023-09-23 20:20
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Zee World Zee Entertainment we współpracy z Global Distribution Services i Synapse TV uruchomiło w Wielkiej Brytanii nowy portal transmisji strumieniowej Zee World na k. 278 naziemnej telewizji cyfrowej Freeview. Za pośrednictwem portalu są dostępne 4 kanały Zee oferujące różne treści - od stylu życia i rozrywki, po dramaty i programy regionalne.

Zee World
Zee World


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pierwszy z kanałów Zest koncentruje się na treściach lifestylowych i kulinarnych. Zing to miejsce dla Bollywood, muzyki i kultury młodzieżowej. Zee World zapewnia seriale dramatyczne i telenowele z dubbingiem na język angielski. Zee Punjabi obsługuje społeczność mówiącą po pendżabsku.

Posiadacze urządzeń Freeview Play podłączonych do Internetu mogą odbierać dodatkowo ponad 100 kanałów telewizyjnych. Usługa przesyłania strumieniowego Freeview jest cały czas poszerzana o nowe stacje. W tym roku doszło wiele międzynarodowych pozycji. Należą do nich Al Jazeera Arabic, Al Arabiya, Asharq News i WION.

Abonenci Sky UK w technologii satelitarnej mogą oglądać Zee TV i Zee Cinema. Te kanały akurat nie znalazły się w darmowej ofercie Freeview.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...