reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange wypuszcza nowego Liveboxa 7

dodano: 2023-10-06 15:48 | aktualizacja: 2023-10-09 21:06
autor: Jan Borejko | źródło: Orange France

Orange Livebox 7 bramka wifi 6E 360px Orange wprowadził na razie na francuski rynek nową bramkę domową Livebox 7, będący najnowszym osiągnięciem toczącej się we Francji walki o dominację w dziedzinie urządzeń mobilnych pomiędzy czołowymi dostawcami usług internetowych. Nowe urządzenie jest kompatybilne z siecią światłowodową XGS-PON firmy Orange, która obecnie oferuje klientom indywidualnym prędkości do 5 Gb/s w dół i 1 Gb/s w górę.

Orange
Livebox 7 orange wifi 6 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Orange poinformował również, że rozszerza korzystanie z Wi-Fi 6E na zdecydowaną większość swoich klientów, którzy będą teraz mogli łączyć się za pomocą Livebox 6 aż do oferty Livebox Up Fibre.

Dzięki Wi-Fi 6E można jednocześnie podłączyć kilka urządzeń do jednego z trzech dostępnych pasm częstotliwości, aby zapewnić połączenie, które firma opisuje jako szybkie i pozbawione opóźnień.

Dla klientów indywidualnych Livebox 7 jest dostępny w ramach planu Livebox Max Fibre, który został zaktualizowany w celu zapewnienia większych prędkości: do 5 Gb/s pobierania i 1 Gb/s wysyłania.

Klienci Livebox Max mają dostęp do dedykowanej obsługi Wi-Fi i do trzech dołączonych do zestawu wzmacniaków.
Plan kosztuje 39,99 euro miesięcznie przez 6 miesięcy, a następnie 57,99 euro miesięcznie dla nowych klientów.

Klienci Livebox Up Fibre będą mieli dostęp do Livebox 6 i Wi-Fi 6E z jednym wzmacniaczem w zestawie. Plan Livebox Up Fibre jest dostępny od 33,99 euro miesięcznie przez 6 miesięcy, a następnie 51,99 euro miesięcznie.

Dla klientów biznesowych dostępne są inne plany i dodatkowe funkcje.

Zrównoważony rozwój
Orange zachwala urządzenie w zakresie zrównoważonego rozwoju, co zostało potwierdzone certyfikatem Bureau Veritas „Footprint Progress”. Jest to uznana na arenie międzynarodowej jednostka certyfikująca, która opiera certyfikację wyłącznie na cyklu życia produktu (głównie produkcja, transport, dystrybucja, użytkowanie przez klienta i koniec życia).

Orange twierdzi, że Livebox 7 został zaprojektowany tak, aby można go było naprawiać, a jego obudowa pochodzi w 100% z recyklingu i nadaje się do recyklingu, a także oferuje opcję ustawienia trybu gotowości w celu zmniejszenia zużycia energii.

- Dzięki Wi-Fi 6E, które jest dostępne w Liveboxach 6 i 7, nasi klienci mogą teraz cieszyć się najlepszymi sieciami Orange. Livebox 7 jest bardziej wydajny i spełnia najbardziej wymagające potrzeby w zakresie łączności. Nasze podejście do ekoprojektu zostało po raz pierwszy certyfikowane przez Bureau Véritas. Po raz kolejny jesteśmy w awangardzie innowacji z korzyścią dla naszych klientów

– powiedział Jean François Fallacher, wiceprezes i dyrektor generalny Orange France.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

449 zł Więcej...