reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Plus na Kartę z nową formą płatności

dodano: 2023-10-10 09:25
autor: Łukasz Knapik | źródło: Plus.pl

Plus Polkomtel Plus (Grupa Polsat Plus) uruchomił dla wszystkich użytkowników oferty Plus na Kartę usługę, która - jak zapewnia operator - pozwoli na oszczędność czasu i elastyczność wyboru, bez konieczności pamiętania o doładowaniach. Subskrypcja w Plusie to możliwość płacenia kartą za usługi poprzez aplikację iPlus lub po zalogowaniu do konta plus.pl, na takiej samej zasadzie jak rozliczane są cykliczne opłaty w serwisach streamingowych.

Polkomtel
Plus Polkomtel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapewnia operator, dzięki subskrypcji w Plusie można zapomnieć o konieczności regularnego doładowywania konta, jednocześnie korzystając z elastyczności i możliwości oferty na kartę. Nowa forma płatności to połączenie konta abonenckiego z kartą płatniczą, które pozwala na automatyczne odnawianie się pakietów bez myślenia o doładowaniach.

Wszyscy nowi i obecni użytkownicy usługi Plus na Kartę mogą skorzystać z trzech wariantów subskrypcji:

- subskrypcja w cenie za 45 złotych miesięcznie obejmuje: 45 GB pakietu internetu mobilnego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i dostęp do serwisu Disney+. Użytkownicy wybierający tę opcję, mogą skorzystać z usługi Tidal w prezencie na rok. W przypadku tego pakietu można skorzystać również z promocji, dzięki której do zdobycia jest do 2000 GB na lata. Po okresie promocyjnym (od 7 listopada 2023 roku) miesięczna opłata za pakiet wynosić będzie 55 zł. Osoby, które wybiorą ten wariant oferty subskrypcyjnej otrzymają w ciągu 24 godzin dostęp do usługi Disney+. Będą mogli się nim cieszyć przez cały czas korzystania z pakietu;
- subskrypcja za 35 złotych miesięcznie obejmuje: 40 GB pakietu internetowego, a także rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu oraz Tidal w prezencie na rok. W ramach tego pakietu także można otrzymać 1500 GB na lata;
- subskrypcja za 30 złotych miesięcznie obejmuje: 30 GB pakietu internetu mobilnego, rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, a także Tidal w prezencie na rok. Użytkownicy, którzy zdecydują się na ten pakiet, mogą zgarnąć do 1500 GB na lata.

W każdym pakiecie niewykorzystane GB nie przepadają, można je wykorzystać tak długo jak jest włączona subskrypcja.

Jak włączyć subskrypcję? Po pierwsze należy posiadać aktywny numer w usłudze Plus na Kartę, pobrać aplikację iPlus oraz zarejestrować konto lub zalogować się do konta plus.pl, wybrać pakiet w zakładce „Subskrypcje”, dodać kartę płatniczą.

Po włączeniu pakietu automatycznie zostanie pobrana opłata z karty płatniczej. Kolejne zobowiązania będą pobierane co 30 dni.

Usługa subskrypcji w Plusie daje dostęp do wszystkich korzyści oferty na kartę. W dowolnym momencie można zasilić konto, włączyć dodatkowe usługi i promocje oraz korzystać z subskrypcji bez konieczności pamiętania o doładowaniu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Plus


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 390 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...