reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Réunion 1ère Ultra HD za darmo we Fransat

dodano: 2023-10-17 19:42
autor: RO | źródło: fransat.fr

Fransat www.fransat.fr Bezpłatna platforma satelitarna Fransat zmienia swój kanał w ultrawysokiej rozdzielczości 4K, a tak naprawdę dostosowuje do konkretnego wydarzenia. W dniach 20-23 października 2023 r. będzie nadawany kanał Réunion 1ère Ultra HD (k. 444) z transmisją na żywo legendarnego wyścigu Grand Raid de la Réunion, odbywającego się co roku w październiku na wyspie Reunion.

fransat.fr / Reunion 1ere Ultra HD
Reunion 1ere Ultra HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fransat zaprasza użytkowników do bezpłatnego odbioru tej relacji w rozdzielczości 4K UHD, czyli 4 razy większej niż Full HD (1080p). Wystarczy mieć moduł Fransat wraz z kartą dostępu, telewizor 4K i antenę ustawioną na satelitę Eutelsat 5 West B (5°W).

Polecamy artykuł, w którym szczegółowo piszemy o platformie Fransat!

Le Grand Raid Reunion to kultowe wydarzenie na stosunkowo niewielkiej (220km w obwodzie) wyspie Reunion na Oceanie Indyjskim. Przez kilka dni ultrasi z całego świata, w przeważającej części miejscowi i Francuzi, rywalizują na trasach 3-ch biegów wytyczonych w najpiękniejszych i najbardziej niedostępnych zakątkach wyspy.

Najtrudniejszy "La Diagonale des Fous" (w potocznym tłumaczeniu: bieg w poprzek wyspy dla wariatów) liczy 165 kilometrów przy przewyższeniach sięgających 10 tys. metrów i w większości prowadzi po bardzo niestabilnym podłożu. Bieg jest przeznaczony dla najbardziej doświadczonych biegaczy, lecz trudność tego wyścigu nie jest jedyną rzeczą, która czyni ten wyścig legendarnym.

Zaczynając od południa wyspy, a kończąc na północy, trasa oferuje zapierające dech w piersiach krajobrazy, które widz będzie mógł podziwiać w najlepszej rozdzielczości 4K.

Zawodnicy rozpoczną wyścig od wejścia na (wciąż aktywny) wulkan Piton de la Fournaise (2632 metrów), a następnie przebiegną przez teren Parku Narodowego Reunion oraz szczyty i wały obronne wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO.

Impreza La Diagonales des Fous, będąca częścią sportowego i kulturowego dziedzictwa Reunionu, jest najważniejszym wydarzeniem na wyspie. Tysiące fanów zbiera się co roku, aby kibicować zawodnikom, a cała wyspa wibruje w rytm wyścigu.

Parametry techniczne: (oryginalnie kanał Fransat Ultra HD)
Eutelsat 5 West B (5°W)
tp. D6 (11,554 GHz, pol. V, SR: 29950, FEC: 3/4; DVB-S2 / 8PSK) - wiązka Transalpine

ID: REUNION 1ERE ULTRA-HD
PID V: 731 (HEVC/4K)
PID A: 732 (fra, E-AC-3)
PID PCR: 731
SID: 313
PID PMT: 730
Kodowanie: Viaccess 4.0


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...