reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 4.11.2023

dodano: 2023-11-03 10:37 | aktualizacja: 2023-11-04 13:37
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Der Klassiker BundeslidzeBorussia Dortmund - Bayern Monachium. Transmisje live z półfinałów WTA Finals tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

23:00 Tenis: WTA Finals, Cancun:
1/2 finału singla
Coco Gauff - Jessica Pegula

01:00 (pt/so) Tenis: WTA Finals, Cancun:
1/2 finału singla
Iga Świątek - Aryna Sabalenka

03:00 (pt/so) Tenis: WTA Finals, Cancun:
1/2 finału debla
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Philadelphia 76ers - Phoenix Suns

20:30 Tenis: WTA Finals, Cancun:
1/2 finału debla
 
CANAL+ Sport

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 2

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

21:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Sociedad - FC Barcelona
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 3

15:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
Komentarz: Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski

17:30 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Widzew Łódź - Warta Poznań
Komentarz: Michał Mitrut, Michał Żewłakow

20:00 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa:
Lech Poznań - Ruch Chorzów
Komentarz: Marcin Rosłoń, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport 5

16:15 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Real Betis - RCD Mallorca
Komentarz: Cezary Olbrycht, Jakub Kręcidło

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
Celta Vigo - Sevilla FC
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - LOSC Lille
Komentarz: Filip Surma, Filip Kapica
 
CANAL+ Now

15:00 Padel: Premier Padel, Giza:
Zawody

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - RC Lens
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Bojanowski

20:30 Tenis: WTA Finals, Cancun:
1/2 finału debla
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A:
US Salernitana 1919 - SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Nowomiejski

18:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo - Inter Mediolan
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: Serie A:
AC Milan - Udinese Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga EA Sports:
CA Osasuna - Girona FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Gazda

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Lorient - RC Lens
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - LOSC Lille
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

 
Eleven Sports 4

16:30 Piłka nożna: Liga Portugal Betclic:
GD Chaves - SL Benfica
Komentarz: Eryk Szpruch, Michał Świerżyński

18:45 Piłka nożna: The Emirates FA Cup: 
Bromley FC - Blackpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Marsylia - LOSC Lille
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

13:30 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig mężczyzn U-23

15:00 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig kobiet

18:30 Kolarstwo torowe: Liga Mistrzów:
3. runda

00:00 (so/nd) Jeździectwo: Puchar Świata, Lexington:
Zawody
 
Eurosport 2

11:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

15:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

18:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

21:30 Golf: PGA Tour, Los Cabos:
3. runda
 
FightBox

19:30 Sporty walki: Enfusion 108:
Gala

 
Fightklub

13:00 Sporty walki: BKFC - Thailand 5:
Gala

 
Polsat Sport Premium 1

13:30 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Ross County FC - Celtic FC

16:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo - PSV Eindhoven

18:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam
 
Polsat Sport Premium 2

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny solistów

19:10 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny par sportowych

21:30 Koszykówka: Liga LBA: 
Carpegna Prosciutto Pesaro - Gevi Napoli Basket
 
Polsat Sport Premium 3

18:00 Siatkówka mężczyzn: Liga LBA: 
Cisterna Volley - Allianz Milano


 
Polsat Sport Premium 4

19:00 Piłka nożna: Saudi Pro League: 
Al Nassr FC - Al Khaleej Club


 
Polsat Sport Premium 5

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
AC Sparta Praga - Bohemians Praga 1905


 
Polsat Sport Premium 6

20:30 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny par sportowych


 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
PSG Stal Nysa - Indykpol AZS Olsztyn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Trefl Gdańsk - KGHM Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Projekt Warszawa - Barkom Każany Lwów

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Jailton Almeida - Derrick Lewis
 
Polsat Sport Extra

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

14:00 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/2 finału

16:30 Tenis: ATP World Tour, Paryż:
1/2 finału

18:30 Short track: Mistrzostwa czterech kontynentów:
Dzień 2

01:30 (so/nd) Piłka nożna: Campeonato Brasileiro Série A: 
SE Palmeiras - Athletico Paranaense
 
Polsat Sport Fight

12:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

17:30 Koszykówka mężczyzn: Orlen Basket Liga: 
Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Trefl Sopot

19:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Bahrajn:
Wyścig 

23:00 Wyścigi konne: Breeders' Cup:
Zawody
 
Polsat Sport News

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Program dowolny solistek

15:15 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji:
Taniec rytmiczny

17:20 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: 
Odra Opole - Górnik Łęczna

21:00 Piłka nożna: Copa Libertadores: 
CA Boca Juniors - Fluminense FC
 
Sportklub

14:00 Tenis stołowy: WTT Champions, Frankfurt:
Dzień 7

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Casademont Zaragoza - Surne Bilbao Basket

00:00 (so/nd) Jeździectwo: Puchar Świata, Lexington:
Kwalifikacje
 
TVP Sport

12:45 Piłka nożna kobiet: Orlen Ekstraliga: 
GKS Katowice - AP Orlen Gdańsk
Komentarz: Michał Zawacki, Joanna Tokarska

15:00 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy:
Wyścig kobiet

16:45 Piłka nożna: 2. Liga: 
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Komentarz: Aleksander Roj, Dawid Sut

19:00 Boks: KnockOut Boxing Night 31: 
Michał Cieślak - Tommy McCarthy 
Komentarz: Piotr Jagiełło, Janusz Pindera

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Stateline: 
Efe Ajagba - Joe Goodall 
Komentarz: Kacper Bartosiak
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Frauen-Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim - SC Freiburg

12:45 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Brøndby IF - HB Køge

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Kaiserslautern - SpVgg Greuther Fürth

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg - FC Schalke 04

13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
VfL Osnabrück - Holstein Kiel

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Aston Villa - Chelsea FC
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Fulham FC - Manchester United
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka

15:00 Formuła 1: Grand Prix Brazylii:
Kwalifikacje sprint
Komentarz: Mikołaj Sokół, Michał Gąsiorowski

15:15 Hokej na lodzie: Liga SHL:
Frölunda - Färjestad

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG Hoffenheim - Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt
Komentarz: Kamil Kania, Mateusz Skwierawski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Dawid Król 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 - RB Lipsk
Komentarz: Szymon Ratajczak, Piotr Majchrzak 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln - FC Augsburg
Komentarz: Piotr Chłystek 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multiliga
Komentarz: Adrian Olek

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC - West Ham United
Komentarz: Piotr Domagała, Michał Borkowski

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC - Crystal Palace
Komentarz: Adam Delimat, Jarosław Koliński

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Everton FC - Brighton&Hove Albion
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Wojciech Piela

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City - AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Pawłowski, Maciej Łuczak

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Sheffield United - Wolverhampton Wanderers
Komentarz: Michał Skiba, Dawid Szymczak

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Rotherham United - Queens Park Rangers

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Saracens - Leicester Tigers

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Komentarz: Rafał Wolski, Radosław Gilewicz

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United - Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Paweł Grabowski

18:30 Sporty walki: Glory Collision 6:
Gala
Komentarz: Patryk Prokulski

18:45 Formuła 1: Grand Prix Brazylii:
Sprint
Komentarz: Mikołaj Sokół, Michał Gąsiorowski

19:00 Sporty walki: Superior Challenge 26:
Gala

19:30 Sporty walki: Enfusion 127:
Gala

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers - Nashville Predators

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV - 1. FC Magdeburg

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes - Winnipeg Jets

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings - Boston Bruins

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues - Montreal Canadiens

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals - Columbus Blue Jackets

00:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Carolina Hurricanes

00:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers - Los Angeles Kings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks - Florida Panthers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild - New York Rangers

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken - Calgary Flames

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks - Dallas Stars

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights - Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...