reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Elevensports.pl w nowej odsłonie

dodano: 2024-06-16 09:53 | aktualizacja: 2024-06-18 23:35
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Eleven Sports Strona internetowa Elevensports.pl zyskała nowy wygląd, zbliżony do tego znanego z Polsatboxgo.pl. Niezmiennie, można tu (a także w aplikacji OTT Eleven Sports) uzyskać dostęp do transmisji na żywo 4 kanałów Eleven Sports oraz treści VOD. Czy pojawią się strumienie z transmisjami dodatkowych meczów?

Elevensports.pl mowa odsłona


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Strona internetowa Eleven Sports w nowej odsłonie

Eleven Sports odświeżył wygląd swojej strony internetowej www.elevensports.pl. Teraz ma ona interfejs zbliżony do strony internetowej Polsat Box Go (polsatboxgo.pl). Jak wiadomo, Eleven Sports jest częścią Grupy Polsat Plus, tak samo jak Polsat Box. Czy wraz ze zmianą wyglądu wprowadzone zostały jakieś nowości? Czym podyktowana jest ta zmiana?
 

- Strona serwisu Eleven Sports jest teraz zbudowana na tym samym frameworku co strona Polsat Box Go. Jest ona obsługiwana przez ten sam zespół deweloperów, więc ujednolicenie frameworków było logiczną decyzją ułatwiającą dalsze prace nad serwisem (np. nowości i inne modyfikacje będą mogły być wdrażane we wszystkich aplikacjach). Przejście na framework Polsat Box Go nie wiąże się z odczuwalną dla użytkownika zmianą funkcjonalności - informuje satkurier.pl biuro prasowe Eleven Sports.

Menu główne Elevensports.pl znajduje się w górnej części strony i obejmuje takie elementy, jak: Start, Kanały TV, Wideo, Program TV, Mam Kod i Pakiety. W prawnym górnym rogu obecne są linki, które umożliwiają przejście do: wyszukiwarki (Szukaj), formularza rejestracyjnego (Załóż konto) i logowania (Zaloguj się). Środkową część strony zajmuje duża grafika z głównym polecanym wydarzeniem, a poniżej niej znajdują się kafelki z innymi polecanymi transmisjami, a także kanałami Eleven Sports 1-4. W dolnej części strony są dodatkowe odnośniki, w tym m.in. Kontakt i Regulamin.
 
Strona elevensports.pl w nowej odsłonie
Strona Elevensports.pl w nowej odsłonie
Dotychczasowy wygląd elevensports.pl
Elevensports.pl przed zmianą

Dotychczas kanały Eleven Sports można było oglądać w streamingu w rozdzielczości 1920x1080 i z 50 fps w przypadku Eleven Sports 1 oraz 25 fps dla Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4. Czy zmiana platformy programistycznej wiąże się ze zmianą jakości strumieni Eleven Sports 1-4?
 

- Zmiany nie dotyczą usługi streamingowej, która pozostała taka sama jak przed przejściem na framework Polsat Box Go - informuje satkurtier.pl biuro prasowe Eleven Sports.

Również ceny subskrypcji Eleven Sports pozostały niezmienione i wynoszą: 15,90 zł za 30 dni dostępu, 89,90 zł za 180 dni dostępu i 159 zł za 365 dni dostępu.

Dodatkowe strumienie z transmisjami na żywo?

Czy planowane jest, poza kanałami na żywo i treściami VOD, udostępnianie w razie potrzeby także dodatkowych strumieni z transmisjami live? - Obecnie nie ma takich planów - poinformował satkurier.pl nadawca.

Takie osobne strumienie ze sportem na żywo można oglądać m.in. w Polsat Box Go (zakłada Na żywo), CANAL+ online (CANAL+ Live 1-4), Pilot WP (2. Liga 1-6, Futsal 1-2) czy Max i Player z treściami Eurosport. Na takiej samej zasadzie działa również m.in. DAZN, Viaplay i TVP Sport.

Wprowadzenie dodatkowych transmisji na żywo do usługi streamigniowej Eleven Sports, który posiada szerokie portfolio praw sportowych, z pewnością wpłynęłoby na zwiększenie zainteresowania tym samodzielnym serwisem (część osób ogląda kanały Eleven Sports w streamingu poprzez inne aplikacje OTT). Z drugiej strony, nie jest tajemnicą, że streaming nadal nie sprawdza się przy kluczowych wydarzeniach sportowych na żywo. Tu zdecydowanie wygrywa tradycyjna telewizja. Nawet najwięksi dostawcy CDN (sieci dostarczania treści) w Polsce nie są w stanie zagwarantować całkowicie bezproblemowej obsługi więcej niż kilkudziesięciu tysięcy jednoczesnych połączeń. Dlatego topowe platformy streamingowe korzystają z usług wielu dostawców CDN. Oczywiście, koszty są niemałe, a wpadki w postaci przeciążenia sieci i tak się zdarzają.

Usługa Eleven Sports będzie rozwijana

Z aplikacji OTT Eleven Sports można dziś korzystać na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS, na telewizorach i boxach Android TV oraz na Samsung Smart TV. W aplikacjach Android, Android TV oraz iOS nowoczesny interfejs zbliżony do Polsat Box Go jest już obecny.
 

- Aplikacja zostanie odświeżona na wszystkich platformach. W przyszłości zamierzamy wprowadzić ją na kolejne platformy, ale w tej chwili nie mamy konkretnych informacji i terminów do zakomunikowania - informuje satkurtier.pl biuro prasowe Eleven Sports.

Aplikacja Eleven Sports na iOS


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...