reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Darmowe oglądanie filmów na lotnisku i podczas podróży

dodano: 2024-06-19 10:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Port Lotniczy Wrocław/CDA

samolot Pasażerowie podróżujący z lotniska we Wrocławiu mogą w oczekiwaniu na lot za darmo oglądać filmy, a także pobierać je w celu obejrzenia podczas podróży. To efekt współpracy Portu Lotniczego Wrocław i spółki CDA, która oferuje usługę VOD. Hasłem nowego projektu jest „Leć z WRO, leć z CDA”.

CDA
CDA aplikacja ekran startowy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Darmowe filmy dla pasażerów wrocławskiego lotniska

Pasażerowie podróżujący z Wrocławia po raz pierwszy mogli skorzystać z oferty CDA w ostatnich dniach. Działanie usługi jest proste i intuicyjne - wystarczy za pomocą widocznych w terminalu kodów QR połączyć się z dedykowaną siecią Wi-Fi. Po zalogowaniu do sieci i pobraniu aplikacji CDA na urządzenia mobilne, pasażer uzyskuje dostęp do specjalnej zakładki Strefa Widza i wybranych filmów, które może pobrać na swoje urządzenie. Pobrane filmy może oglądać więc na lotnisku i podczas dalszej podróży (dostęp na 12 godzin). Co ważne - dostęp jest odnawialny i po 2 tygodniach od pierwszego zalogowania możliwe jest ponowne skorzystanie z oferty CDA.
 

- We Wrocławiu najważniejszy jest komfort pasażerów oraz pełna satysfakcja z podróży i pobytu na lotnisku. Dlatego stale pracujemy nad kolejnymi udogodnieniami w odpowiedzi na oczekiwania podróżnych. Nasza współpraca z CDA to innowacyjny projekt, dzięki któremu darmowe filmy umilą czas oczekiwania na lot, ale również całą podróż, zwłaszcza na dłuższych dystansach. Nowe rozwiązania adresujemy więc zarówno do podróżnych korzystających z przewoźników niskokosztowych, jak i pasażerów przesiadkowych i biznesowych - mówi Tatsiana Andrushka, dyrektorka ds. rozwoju Portu Lotniczego Wrocław.

- Bardzo cieszymy się na tę współpracę, bo to coś zupełnie nowego i coś czego jeszcze żadne lotnisko i żadna platforma filmów na żądanie nie zrobiły. Użytkownicy po zalogowaniu do sieci lotniska i pobraniu aplikacji dostaną ograniczony czasowo dostęp do kilkudziesięciu wybranych filmów, które będą mogli oglądać także offline. Będzie to też doskonała okazja, aby ci pasażerowie wrocławskiego lotniska, którzy jeszcze nie znają naszej platformy, mogli się z nią zapoznać w sposób łatwy i całkowicie darmowy - dodaje Wolfgang Laskowski, rzecznik spółki i pełnomocnik zarządu ds. rozwoju usług.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...