reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

6 licencji dla TV Nova

dodano: 2024-06-20 14:36
autor: RO | źródło: parabola.cz

DVTV Extra Czeska Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) wydała licencję na nadawanie naziemne nowego kanału DVTV Extra. Ponadto przydzieliła 6 licencji dla krajowego nadawcy TV Nova i jego kanałów tematycznych. Wszystkie pozwolenia są ważne 12 lat.

HbbTV TV Nova


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma TV Extra Partners s.r.o. wkrótce dotrze ze swoim projektem DVTV Extra do widzów naziemnej telewizji cyfrowej. Stacja jest już dostępna dla abonentów Magenta TV w technologii satelitarnej (DTH) i internetowej (OTT/IPTV).

DVTV Extra oferuje widzom program dziennikarski dotyczący wydarzeń politycznych, gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Republice Czeskiej i na świecie. Spektrum prowadzonych dyskusji jest szerokie - od polityki i kultury, po wywiady na temat stylu życia.

Czeski nadawca komercyjny TV Nova, s.r.o. zdobył 6 licencji.
Rada RRTV przyznała nowe licencje na nadawanie Nova i Nova Gold w specjalnych systemach transmisji (Internet), sieciach kablowych i platformach satelitarnych oraz kanałów Nova Fun i Nova Action przez sieci kablowe i satelitę.

TV Nova to wiodący kanał komercyjny w Czechach o uniwersalnej ofercie programowej. Nova Gold skupia się na najciekawszych programach archiwalnych, głównie pozaeuropejskiej produkcji, a Nova Fun oferuje amerykańskie seriale i dokumenty o charakterze rozrywkowym. Nova Action kładzie nacisk na sport, filmy kryminalne, akcji i sci-fi.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...