reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 23.06.2024

dodano: 2024-06-22 16:07 | aktualizacja: 2024-06-23 21:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV siatkowka Satkurier.pl poleca transmisję meczu Ligi Narodów FIVB: Kuba - Polska. Polecamy także transmisje z finału ATP Halle: Jannik Sinner - Hubert Hurkacz. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:30 Żużel: PGE Ekstraliga:
Zooleszcz GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Świderski

19:15 Żużel: PGE Ekstraliga:
ebut.pl Stal Gorzów - Orlen Oil Motor Lublin
Komentarz: Maciej Noskowicz, Krzysztof Cegielski
 

CANAL+ Sport 2

12:00 Tenis: WTA World Tour, Berlin:
Finał

18:30 Padel: Premier Padel, Rzym:
Finał kobiet

20:30 Padel: Premier Padel, Rzym:
Finał mężczyzn
 

CANAL+ Sport 5

14:00 Żużel: Metalkas 2 Ekstraliga:
Energa Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski
Komentarz: Mateusz Dziopa, Patryk Malitowski
 

Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: LaLiga EA Sports: (baraż)
RCD Espanyol - Real Oviedo
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 

Eurosport 1

11:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Cross country olympic kobiet

13:30 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Hiszpanii:
Wyścig ze startu wspólnego

14:30 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Cross country olympic mężczyzn

16:00 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Francji:
Wyścig ze startu wspólnego

16:45 Kolarstwo szosowe: Mistrzostwa Włochy:
Wyścig ze startu wspólnego
 

Eurosport 2

14:00 Trójbój siłowy: World Open Classic Powerlifting Championships, Druskieniki:
Zawody

17:00 Szermierka: Mistrzostwa Europy:
6. dzień

19:00 Golf: Travelers Championship:
Finał
 

Golf Zone

19:00 Golf: Liv Golf, Nashville:
Finał

 

Motowizja

12:15 Wyścigi motocyklowe: Orlen Mistrzostwa Polski Motocross:
Wyścig

16:45 Wyścigi motocyklowe: Orlen Mistrzostwa Polski Motocross:
Wyścig

20:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Loudon:
Wyścig
 

Polsat 

12:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Brazylia - Polska


 

Polsat Sport Premium 1

14:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
Jannik Sinner - Hubert Hurkacz




 

Polsat Sport Premium 2

14:00 Tenis: ATP World Tour, Londyn
Tommy Paul - Lorenzo Musetti



 

Polsat Sport Premium 4

13:00 Łucznictwo: Puchar Świata, Antalya:
Zawody 




 

Polsat Sport Premium 5

12:30 Golf: KLM Open:
Finał




 

Polsat Sport Premium 6

13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Japonia - USA




 

Polsat Sport 1

05:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Niemcy - Iran

09:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Francja - Brazylia

12:00 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Brazylia - Polska

16:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Włochy

20:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Serbia - Słowacja
 

Polsat Sport 2


13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Kuba - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

15:30 Siatkówka kobiet: Liga Narodów FIVB:
Japonia - Włochy
 

Polsat Sport 3

09:00 Łucznictwo: Puchar Świata, Antalya:
Zawody 

12:00 Wyścigi motocyklowe: JuniorGP, Grand Prix Portugalii:
Wyścig

13:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Fehervar Enthroners - Panthers Wrocław

14:00 Tenis: ATP World Tour, Halle:
Jannik Sinner - Hubert Hurkacz
 

Polsat Sport Fight

13:00 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu: 
Fehervar Enthroners - Panthers Wrocław


 

Sportklub

23:00 Żeglarstwo: SailGP, Nowy Jork:
2. dzień

   

TV4 


13:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Kuba - Polska
Komentarz: Tomasz Swędrowski, Wojciech Drzyzga

 

TVP 1

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Szwajcaria - Niemcy
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn
   
 

TVP Sport

15:00 Lekkoatletyka: Mityng World Athletics Continental Tour, Poznań:
Zawody

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Szkocja - Węgry 
Komentarz: Maciej Iwański, Radosław Gilewicz
 

Viaplay

09:00 Wyścigi samochodowe: F1 Academy, Grand Prix Hiszpanii: 
2. wyścig

10:15 Wyścigi samochodowe: Formula 3, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig
Komentarz: Jan Olejniczak, Paweł Baran

10:30 Piłka ręczna plażowa kobiet: Mistrzostwa Świata:
Holandia - Dania

11:30 Piłka ręczna plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Niemcy - Portugalia

11:45 Wyścigi samochodowe: Formula 2, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig
Komentarz: Robert Smoczyński, Jakub Mikołajczak

12:00 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup Deutschland, Hungaroring:
2. wyścig

12:30 Piłka ręczna plażowa kobiet: Mistrzostwa Świata:
Argentyna - Niemcy

13:00 Dart: European Darts Open:
1/8 finału, 1/4 finału
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

13:30 Piłka ręczna plażowa mężczyzn: Mistrzostwa Świata:
Dania - Chorwacja

14:00 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Jerez:
2. wyścig

14:00 Żużel: Metalkas 2 Ekstraliga:
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno

14:30 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Zolder:
3. wyścig

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Piteå - Djurgården

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Vittsjö - Växjö

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Hammarby

15:00 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Hiszpanii:
Wyścig
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Robert Smoczyński

15:15 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Jerez:
2. wyścig

15:45 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Hungaroring:
2. wyścig

16:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Kristianstad - Linköping

16:30 Wyścigi samochodowe: Ferrari Challenge Europe, Jerez:
2. wyścig

14:30 Wyścigi samochodowe:FIA European Truck Racing Championship, Zolder:
4. wyścig

17:30 Baseball: Liga MLB:
Phillies - Diamondbacks

19:00 Dart: European Darts Open:
1/2 finału, finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

21:00 Wyścigi motocyklowe: IndyCar Series, Firestone Grand Prix of Monterey:
Trening

22:00 Baseball: Liga MLB:
Athletics - Twins

00:00 (nd/pn) Piłka nożna: Copa America:
Stany Zjednoczone - Bolivia
Komentarz: Wojciech Piela. Michał Gutka

00:00 (nd/pn) Wyścigi motocyklowe: IndyCar Series, Firestone Grand Prix of Monterey:
Wyścig
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

01:00 (nd/pn) Baseball: Liga MLB:
Cubs - Mets

03:00 (nd/pn) Piłka nożna: Copa America:
Urugwaj - Panama
Komentarz: Adrian Olek, Marcin Borzęcki


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

599 zł Więcej...