reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ruszyły zdjęcia do 4. sezonu „The Office PL”

dodano: 2024-06-24 11:40
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: CANAL+

Comedy Central Canal+ Premium „The Office PL” Rozpoczęły się zdjęcia do 4. sezonu serialu „The Office PL”. CANAL+ zaprezentował zapowiedź nowego sezonu polskiej wersji serialu „Biuro” (The Office). - Jako jedyni poza amerykańską wersją robimy już 4. sezon, który jeszcze w tym roku ukaże się w serwisie CANAL+ online i na CANAL+ Premium - informuje CANAL+.

CANAL+
Kropliczanka The Office PL CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Będzie grubo, grubiej, najgrubiej! I to już od pierwszego odcinka. Twórcy serialu, niezmiennie idąc pod prąd, porywają się na świętości i wyśmiewają stereotypy, ubierając wszystko w inteligentną szyderę biurowych perypetii i biznesu po polsku. Na ekran powrócą kultowe już postaci z Darkiem Wasiakiem, Michałem Holcem i odmienioną tym razem Patrycją Kowal(ską) na czele, a z kryminału wróci Łuki.
 

- „The Office PL” to serialowy fenomen wszech czasów. Rzeczywistość biurowych absurdów pokazana jak w soczewce jest zawsze aktualna, a wielu widzów odnajdzie w niej analogię do własnego życia w korpo. Trzy sezony polskiej wersji światowego hitu pozwoliły zbudować nam lojalny fan base oczekujący kontynuacji. Widzowie doceniają tu nie tylko specyficzny humor oraz niepoprawne żarty wszelkiej maści i koloru, ale też ich odniesienie do współczesnego świata, w którym żyjemy ​- mówi Beata Ryczkowska, dyrektorka produkcji oryginalnych i koprodukcji CANAL+ Polska.

Kto zagra w 4. sezonie „The Office PL”?

W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką, Rafała Kowalskiego, Adama Bobika, Monikę Kulczyk, Mateusza Króla, Monikę Obarę, Marcina Pempusia, Jana Sobolewskiego, Milenę Lisiecką.

„The Office PL” 4 - twórcy

Serial reżyseruje, jak w we wszystkich poprzednich sezonach, Maciej Bochniak. Head writerem pozostaje Łukasz Sychowicz, który po raz kolejny pracował nad odcinkami z Jakubem Rużyłło, Mateuszem Zimnowodzkim i Mateuszem Płochą. Dodatkowo team scenariuszowy wspierała przy najnowszym sezonie Karolina Norkiewicz. Za kamerą - Paweł Chorzępa. Za kostiumy odpowiada Hanka Podraza, za charakteryzację Iza Woldańska, scenografię Marcin Malisz, montaż Alan Zejer i Nikodem Chabior.

Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentem serialu jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński. Producentkami ze strony CANAL+ Polska - Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...