reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Vectratel we Wrocławiu i Wałbrzychu

dodano: 2006-01-10 13:58
autor: Adrian Gąbka | źródło:

vectra Vectra, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, wprowadziła we Wrocławiu i Wałbrzychu Vectratel – usługę telefonii stacjonarnej, opartą na technologii cyfrowej. W ramach promocji przez pierwsze dwa miesiące abonament dla nowych klientów wyniesie symboliczne 1,22 zł brutto miesięcznie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodatkowo abonenci korzystający jednocześnie z trzech usług Vectry - telewizji kablowej, dostępu do internetu i telefonu – objęci zostaną warunkami specjalnej „zintegrowanej” promocji, w ramach której mogą dostać nawet do 180 minut na rozmowy lokalne gratis.

„Dzięki wprowadzeniu usługi Vectratel we Wrocławiu i Wałbrzychu abonenci już dziesięciu miast w Polsce mogą skorzystać z naszej oferty „triple play”, czyli dostępu do telefonu, internetu i telewizji kablowej poprzez jedno gniazdko antenowe. Systematycznie rozszerzamy zasięg tej usługi, obejmując nią kolejne miasta - w najbliższym czasie będą to: Elbląg, Oświęcim i Jelenia Góra” – mówi Tomasz Rojek, z Działu Marketingu i Sprzedaży Vectra SA.

Mieszkańcy Wrocławia i Wałbrzycha, którzy skorzystają z nowej usługi Vectry przez pierwsze dwa miesiące za abonament telefoniczny zapłacą symboliczną sumę - 1,22 zł brutto miesięcznie. Cena za połączenia lokalne w godzinach szczytu w sieci Vectratel wynosi 11 groszy za minutę, zaś po godzinie 22:00 zaledwie 6 groszy. Za minutę połączenia międzymiastowego trzeba będzie zapłacić odpowiednio 35 i 20 groszy brutto. Dodatkowo, wszyscy klienci Vectry, którzy skorzystają z usługi „triple play” dostaną do 180 minut na rozmowy lokalne gratis.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...