reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Układ niemieckich kablówek

dodano: 2006-08-22 11:36 | aktualizacja: 2006-08-22 11:59
autor: Magda Kowalczyk | źródło: adtv

Niemiecka sieć kablowa MSOs Unity Media i ewt podpisały długoterminową umowę na wspołpracę dotyczącą nadawania i oferowania cyfrowych mediów i usług telekomunikacyjnych w Hesse i North Rhine-Westphalia (NRW).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ewt w przyszłości będzie nadawać cyfrową ofertę programową tividi i areny, a także oferować dostęp do internetu i usługi telefoniczne obsługiwane przez operatorów kablowych ish (w North Rhine-Westphalia) i iesy (Hesse), część Unity Media Group.

Odpowiednio, nowe kanały piłkarskie arena, na których są emitowane rozgrywki ligi niemieckiej, znajdują się w ofercie programowej ewt.

W zależności od lokalnej dostępności usług telefonicznych i internetowych od ish i iesy, ewt uaktualni swoją ofertę. Klienci ewt w Hesse i NRW będą mogli tym samym zamawiać arenę, tividi, usługi telefoniczne i internetowe od ewt, ish i iesy, przy czym ewt pozostanie partnerem kontraktowym na podstawowy dostęp do oferty kablowej.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...