reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-08 - 2021-12-09

Futbol w telewizji 26.08.2006

dodano: 2006-08-25 06:41
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 26 sierpnia


Premiership (Anglia): Liverpool vs. West Ham United (13:45)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiership Plus (28.2E - Videoguard)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- Kanal 5 Denmark (1W - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (1/4 finału): Brazylia vs. Nigeria (14:00)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


NB II (Węgry): Gyimrot vs. Papa (15:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Energie Cottbus (15:30)
- Arena 6 (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Alemannia Aachen (15:30)
- Arena 5 (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Arminia Bielefeld (15:30)
- Arena 3 (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Borussia Dortmund (15:30)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Arena 2 (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- Retransmisja (17:15): NTV Türk (42E - FTA)


Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Wolfsburg (15:30)
- Arena 4 (19.2E - Cryptoworks)


Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Nuremberg (15:30)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Arena 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Evrokom Bulgaria (16E - Cryptoworks)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Premiership (Anglia): Charlton Athletic vs. Bolton Wanderers (16:00)
- ART Sports 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (21:40): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Premiership (Anglia): Fulham vs. Sheffield United (16:00)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (20:25): Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)


Premiership (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Everton (16:00)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- ART Sports 6 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- Canal + Scandinavia (0.8W - Conax)
- Retransmisja (19:35): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)


Premiership (Anglia): Watford vs. Manchester United (16:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus On-line Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (17:30): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (21:55): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Premiership (Anglia): Wigan Athletic vs. Reading (16:00)
- Retransmisja (21:00): ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:30): Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)


Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. CFR Cluj (16:00)
- TVR International (16E & 13E - FTA)
- TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Szkocja): Celtic vs. Hibernian (16:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Retransmisja (18:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Vyscha Liha (Ukraina): Kharkiv vs. Vorskla (16:00)
- Retransmisja (20:45): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


A PFG (Bułgaria): Botev Plovdiv vs. Lokomotiv Plovdiv (17:00)
- Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
- TV Bulgaria (13E - FTA)


Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Nordsjælland (17:00)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Liga 1 (Rumunia): Vaslui vs. FC Arges (17:00)
- TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Premier League (Rosja): Torpedo Moscow vs. Saturn (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Mistrzostwa Świata Kobiet do lat 20 (1/4 finału): Chiny vs. Rosja (17:00)
- RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport PL (13E - Seca 2)


Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Luch Energiya (17:00)
- Retransmisja (19:00): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (19:10): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (19:15): RTR Sport Planeta (13E - FTA)


Ligue 1 (Francja): Nice vs. Lyon (17:15)
- Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
- TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
- Canal + Deporte 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Canal + France (19.2E - Seca 2)
- OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (17:30): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- Retransmisja (19:00): Canal + Sport (13E - Seca 2)
- Retransmisja (20:45): Setanta Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Retransmisja (21:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:15): Setanta Sports 2 (28.2E - Videoguard)


Super League (Grecja): PAOK Thessaloniki vs. Iraklis Saloniki (18:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


CAF (Grupa A): Al Ahly vs. Asante Kotoko (18:00)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


Premiership (Anglia): Manchester City vs. Arsenal (18:15)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema Extra (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Premiership Plus (28.2E - Videoguard)
- Galaxie Sport (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- ART Sports 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
- TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
- Canal + Sport (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:30): RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)


Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. Willem II (19:00)
- Retransmisja (23:40): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Bundesliga (Austria): Grazer AK vs. Sturm Graz (19:30)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)


Eredivisie (Holandia): Vitesse Arnhem vs. AZ Alkmaar (20:00)
- Orbit Al Riyadiyah (26E - Seca 2)
- Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Paris St. Germain (20:00)
- Kiosque 5 (19.2E - Seca 2)
- ART Sports 1 (13E & 7W - Irdeto 2)


Ligue 1 (Francja): Troyes vs. Toulouse (20:00)
- Kiosque 6 (19.2E - Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Lille vs. Bordeaux (20:00)
- Saudi Sports (26E - FTA)
- Kiosque 3 (19.2E - Seca 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Nantes (20:00)
- Kiosque 4 (19.2E - Seca 2)


Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Ionikos Nikea (20:00)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)


Super Liga (Portugalia): Beira Mar vs. Aves (20:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Farul Constanta (20:00)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Gaziantepspor (20:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)


Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Sparta Rotterdam (20:00)
- Retransmisja (21:50): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Rijeka vs. Hajduk Split (20:15)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Górnik Zabrze (20:15)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)


CAF (Grupa A): CS Sfaxien vs. JS Kabylie (20:30)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Super Cup (Włochy): Inter vs. Roma (21:00)
- TRT 1 (42E & 7E - FTA)
- Sport + (19.2E - Seca 2)
- RAI Uno (13E - Seca 1)


LFP Primera Division (Hiszpania): Valencia vs. Real Betis (22:00)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- SKY Sports Xtra (28.2E - Videoguard)
- Arena (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)
- Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
- TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
- NTV Hayat BiH (12.5W - Viaccess PC 2.5)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Meksyk): San Luis vs. Tigres UANL (22:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Super Liga (Portugalia): Sporting Lisbon vs. Boavista (22:15)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Primera Division (Argentyna): Nueva Chicago vs. Quilmes (23:10)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Santos FC vs. Goiás (23:10)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Canal + Deporte 3 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:10): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


Primera Division (Meksyk): Monterrey vs. Atlante (0:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Meksyk): Chivas Guadalajara vs. Cruz Azul (2:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Argentyna): Newell's Old Boys vs. Racing Club (2:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Meksyk): Necaxa vs. Pachuca (3:30)
- Retransmisja (4:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Major League Soccer (USA): Chivas USA vs. Houston (5:00)
- Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...