reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-06-25 - 2022-06-26

Futbol w telewizji 7.10.2006

dodano: 2006-10-06 20:37 | aktualizacja: 2006-10-06 20:40
autor: Mr. Orbita | źródło: LJ

Kategoria: Futbol Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych. Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm. Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm. Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota 7 października


Towarzyski: Australia vs. Paragwaj (11:30)
- British Eurosport (28.2E - Videoguard)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport PL (13E - Seca 2 & Nagravision 2)


League One (Anglia): Nottingham Forest vs. Scunthrope (13:15)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)


NB II (Węgry): Kazincbarcika vs. Nyíregyháza (15:00)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa D): Walia vs. Słowacja (16:00)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (20:25): S4C Digital (28.2E - FTA)


Superettan (Szwecja): Brommapojkarna vs. IFK Norrköping (16:00)
- TV 4 Sweden (0.8W - Conax)


GNF 1 (Maroko): Difaa El Jadidi vs. Wydad Casablanca (16:30)
- ART Sports 2 (13E & 7W - Irdeto 2)


GNF 1 (Maroko): Moghreb Tétouan vs. FAR Rabat (16:30)
- ART Sports 3 (13E & 7W - Irdeto 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa A): Kazachstan vs. Polska (17:00)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- TVP 2 (13E - Seca 2/Nagravision 2)


CAF Africa Cup of Nations 2008 (Grupa 5): Kamerun vs. Gwinea (17:00)
- British Eurosport (28.2E - Videoguard)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Eurosport PL (13E - Seca 2 & Nagravision 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa E): Rosja vs. Izrael (17:00)
- ORT 1 Russia (36E - Viaccess PC 2.5)
- ORT 1 International (13E - FTA)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- MegaSport (4W - BISS)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa D): Czechy vs. San Marino (17:15)
- Nova TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa B): Szkocja vs. Francja (18:00)
- TV 7 Bulgaria (39E - FTA)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
- STB Kiev (4W - Viaccess PC 2.6)
- TV 3 Slovenija (4W - FTA)
- TF 1 (5W - Analog)
- Retransmisja (20:30): Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
- Retransmisja (22:25): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa E): Anglia vs. Macedonia (18:00)
- TV8 Türkiye (42E & 7E - BISS/Cryptoworks)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- BBC HD (28.2E - FTA)
- BBC One (28.2E - FTA)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Canal + Sport (13E - Seca 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (19:30): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Retransmisja (20:30): Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa C): Mołdawia vs. Bośnia i Hercegowina (18:00)
- OBN (4W - FTA)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa A): Armenia vs. Finlandia (18:00)
- Canal + Sport Finland (0.8W - Conax)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa D): Cypr vs. Irlandia (18:30)
- TV 3 Ireland (28.2E - Videoguard)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa G): Rumunia vs. Białoruś (19:15)
- TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa C): Węgry vs. Turcja (19:45)
- ATV Türkiye (42E - FTA)
- RTL Klub (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
- ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa F): Szwecja vs. Hiszpania (20:00)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
- TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
- TV 3 Sweden (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
- NRK 2 (0.8W - Conax/Videoguard)
- TVE La Primera (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (0:00): Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)


Towarzyski: Niemcy vs. Gruzja (20:00)
- Rustavi 2 (42E - FTA)
- ZDF (19.2E - FTA)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa F): Dania vs. Irlandia Płn. (20:00)
- BBC Three (28.2E - FTA)
- BBC Two Ireland (28.2E - FTA)
- SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
- TV 2 Danmark (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
- Retransmisja (22:00): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa F): Łotwa vs. Islandia (20:00)
- Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa G): Bułgaria vs. Holandia (20:00)
- Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
- Talpa (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
- TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (22:30): Alfa TV (39E - Griffin)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa A): Serbia vs. Belgia (20:15)
- VT 4 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- RTS 1 (16E - Videoguard)
- ART Sport 5 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa E): Chorwacja vs. Andora (20:15)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa C): Grecja vs. Norwegia (20:30)
- TRT 1 (42E & 7E - FTA)
- Alfa TV (39E - Griffin)
- Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
- Mega Channel (13E - Irdeto 2)
- TV 3 Norge (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:10): Sport TV (30W - Nagravision 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa G): Słowenia vs. Luksemburg (20:45)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa B): Włochy vs. Ukraina (20:50)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
- RAI Uno (13E - Seca 1)
- Sport N (5E - Videoguard)
- Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Retransmisja (22:00): Rustavi 2 (42E - FTA)


Towarzyski: Kuwejt vs. Brazylia (21:00)
- British Eurosport (28.2E - Videoguard)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- Retransmisja (21:30): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Kwalifikacje do Mistrzostw do lat 21 (Play Off): Francja vs. Izrael (21:00)
- Canal + Sport France (19.2E - Seca 2)


Euro 2008 (Kwalifikacje - Grupa A): Portugalia vs. Azerbejdżan (22:00)
- Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
- RTP International (19.2E & 13E - FTA)
- RTP 1 (30W - Nagravision 2)
- RTP Africa (30W - Nagravision 2)
- RTP Madeira (30W - Nagravision 2)


CAF Africa Cup of Nations 2008 (Grupa 8): Algieria vs. Gambia (22:00)
- Algérie 3 (26E & 13E & 22W - FTA)
- Canal Algérie (19.2E & 13E & 22W - FTA)


Brazilian Campeonatos - Brasileiro (Brazylia): Fluminense vs. São Paulo (23:10)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Romania (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (4W - Nagravision 1)
- SportKlub Polska (4W - Nagravision 1)


Primera Division Apertura (Argentyna): Godoy Cruz vs. Independiente (23:20)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera A (Ekwador): Emelec vs. El Nacional (23:30)
- Canal 1 Internacional (30W - Irdeto 2)


Primera Division (Meksyk): Tigres UANL vs. Cruz Azul (2:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division Apertura (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Banfield (2:10)
- Canal + Deporte 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Primera Division (Meksyk): Atlas vs. Pachuca (3:45)
- Retransmisja (4:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 2)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane



Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...