reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Superstacja już w Cyfrowym Polsacie

dodano: 2007-02-01 16:08 | aktualizacja: 2007-02-01 16:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: Cyfrowy Polsat

Superstacja Logo Dzień później niż podawaliśmy, ale jednak dołączono Superstację do oferty Cyfrowego Polsatu na satelicie Hot Bird - 13E z 11,159V. Superstacja będzie dostępna z pozycji 43 na liście kanałów w dekoderach Cyfrowego Polsatu, w ramach pakietu Familijnego.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dzięki podpisanej umowie Superstacja zyska ponad 3-milionową widownię. Superstacja trafia do oferty największej platformy satelitarnej w Polsce, która według nieoficjalnych informacji ma ponad 1,2 mln abonentów.

Superstacja jest nadawana na satelicie Hot Bird - 13E z częstotliwości 11,159 GHz, Pol. V, SR 27500, FEC 3/4 jako Test_S. Potwierdziły się więc nasze informacje co do pojawienia się Superstacji w Cyfrowym Polsacie. Niestety Superstacja od początku jest kodowana w Nagravision.

Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu skomentował to następująco:

- Cyfrowy Polsat stale wzbogaca ofertę programową platformy, czego dowodem jest wprowadzenie już dziesiątego nowego kanału w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Superstacja, kanał reprezentujący inne spojrzenie na codzienne zdarzenia pozwoli wszystkim naszym abonentom wybrać rodzaj rozrywki i sposób przekazywania informacji, który najbardziej im odpowiada.

Ryszard Krajewski, Prezes Superstacji Sp. z o.o. powiedział:

- Wprowadzenie sygnału Superstacji do Pakietu Familijnego Cyfrowego Polsatu w sposób wyjątkowy poszerza krąg naszych odbiorców. Jestem przekonany, że abonenci platformy będą mieli dużo satysfakcji z możliwości oglądania naszego programu.

Superstacja to nowa stacja telewizyjna o charakterze informacyjno – rozrywkowym, która rozpoczęła emisję 1 października 2006 roku nadając z Astry 19,2E codziennie 24 godziny na dobę. Niestety Superstacja ma zniknąć z Astry.

Jej wyróżnikiem jest nowy styl dziennikarstwa telewizyjnego, nowy sposób rozmowy z widzem. Mówi prostym językiem, zrozumiałym dla zwykłych ludzi. Superstacja nie jest i nie chce być obiektywna, nigdy nie będzie poprawna ani obojętna!Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...