dodano: 2007-03-27 11:46 | aktualizacja:
2007-03-27 13:40
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
28 marzec 2007
Division 1 (Egipt): Tanta vs. Ismaili SC (15:00)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
UEFA (Euro 2008): Bułgaria vs. Albania (17:00)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
UEFA (Euro 2008): Azerbejdżan vs. Finlandia (17:00)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
-
Canal + Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
UEFA (Euro 2008): Ukraina vs. Litwa (17:00)
-
LNK (5E - Videoguard)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
UEFA (Euro 2008): Czechy vs. Cypr (17:25)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
Nova TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Retransmisja (23:00): Alfa TV (39E - Griffin)
UEFA (Euro 2008): Rumunia vs. Luksemburg (17:30)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (19:30): TV Sport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
UEFA (Euro 2008): Węgry vs. Mołdawia (18:00)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:45): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
UEFA (Euro 2008): Izrael vs. Estonia (18:00)
-
ETV Estonia (5E - Videoguard)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
UEFA (Euro 2008): Turcja vs. Norwegia (19:00)
-
ATV Türkiye (42E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
TV 3 Norge (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (29.03 - 13:45): Sport N (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Malta vs. Grecja (19:30)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
Mega Channel (13E - Irdeto 2)
-
Sport N (5E - Videoguard)
Towarzyski: Niemcy vs. Dania (20:00)
-
ZDF (19.2E & 13E - FTA)
-
TV 2 Danmark (0.8W - Conax)
Division 1 (Egipt): Zamalek vs. Arab Contractors (20:00)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
UEFA (Euro 2008): Polska vs. Armenia (20:30)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Retransmisja (29.03 - 8:00): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
UEFA (Euro 2008): Irlandia vs. Słowacja (20:30)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
STV 2 (23.5 - Cryptoworks)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:50): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:00 & 30.03 - 0:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (29.03 - 0:45): Sport N (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (30.03 - 0:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
UEFA (Euro 2008): Serbia vs. Portugalia (20:30)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
RTP 1 (30W - Nagravision 2)
-
RTP Madeira (30W - Nagravision 2)
-
RTS 1 (16E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (21:45): MegaSport (4W - BISS)
-
Retransmisja (29.03 - 12:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Retransmisja (29.03 - 17:00): TVP Sport (13E - Conax CAS7)
-
Retransmisja (29.03 - 21:30): Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
UEFA (Euro 2008): Irlandia Płn. vs. Szwecja (20:45)
-
BBC Interactive (28.2E - FTA)
-
BBC Two Northern Ireland (28.2E - FTA)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
TV 3 Sweden (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (29.03 - 0:00): Viasat Sport 1 Sweden (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (29.03 - 12:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
UEFA (Euro 2008): Słowenia vs. Holandia (20:45)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
TV Slovenia 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
TVR 2 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (22:25): Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:45 & 29.03 - 14:30): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:45): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
UEFA (Euro 2008): Włochy vs. Szkocja (20:50)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
BBC One Scotland (28.2E - FTA)
-
BBC Two (28.2E - FTA)
-
BBC Two Wales (28.2E - FTA)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
RAI International Asia (13E - BISS)
-
RAI Uno (13E - Seca 1)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00 & 29.03 - 12:00): Sport N (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:05): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (29.03 - 16:30): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (29.03 - 17:00): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
UEFA (Euro 2008): Walia vs. San Marino (21:00)
-
Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
-
Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:55): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (29.03 - 0:55): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (29.03 - 16:00): Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
UEFA (Euro 2008): Andora vs. Anglia (21:00)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:10): Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Retransmisja (29.03 - 21:30): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Retransmisja (29.03 - 23:10): Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
Towarzyski: Francja vs. Austria (21:00)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
TF 1 (5W - Analog)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
ORF 1 (19.2E - BetaCrypt)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
TF 1 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (23:50): Sport Italia (13E - FTA)
UEFA (Euro 2008): Hiszpania vs. Islandia (22:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (23:00): Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Retransmisja (29.03 - 0:50): Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (29.03 - 16:00): Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (29.03 - 19:30): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.