Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 28 lipca 2007
Premier League (Rosja): Luch Energiya vs. Spartak Moscow (10:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Dinamo Moscow (12:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Asian Cup (AFC AC): Korea Płd. vs. Japonia (14:35)
-
Abu Dhabi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Al Kass (26E & 7W - FTA)
-
Bahrain Sports (26E - FTA)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Dubai Sports 2 (13E - FTA)
-
Iraqiya Sports (7W - FTA)
-
Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Orbit ESPN (26E & 8W - Seca 2)
-
Retransmisja (19:30): Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Retransmisja (0:30): Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
Emirates Cup 2007: Internazionale vs. Valencia (15:00)
-
Alpha TV (13E - Irdeto 2)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (21:00): Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
-
Retransmisja (15:30): Canal + ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Vodacom Challenge 2007: Orlando Pirates vs. Tottenham Hotspur (15:15)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
Towarzyski: Rangers vs. Chelsea (16:00)
-
Saudi Sports (26E & 7W - FTA)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
ANT 1 (13E - Irdeto 2)
-
Chelsea TV (28.5E - Videoguard)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Rangers TV (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Towarzyski: Southampton vs. Lazio (16:00)
-
Retransmisja (22:15): SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
Towarzyski: Hearts vs. Barcelona (17:00)
-
Barça TV (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Amkar (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Viborg (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (19:30): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Emirates Cup 2007: Arsenal vs. Paris St Germain (17:15)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Spain (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Sky Sports 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Retransmisja (23:45): Alpha TV (13E - Irdeto 2)
Trophée des Champions (Francja): Lyon vs. Sochaux (17:50)
-
Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
-
France 2 (5W - FTA & Analog)
-
France 2 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Liga Pokal (Niemcy): Schalke 04 vs. Bayern Munich (18:00)
-
Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
Sat.1 Germany (19.2E - FTA & Analog)
-
Sat.1 HD (19.2E - FTA)
-
Sat.1 Schweiz (19.2E - FTA)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Tavriya (18:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Towarzyski: Strasbourg vs. Levante (18:00)
-
TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)
InterToto Cup (UEFA): Trabzonspor vs. Otelul Galati (18:30)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Tippeligaen (Norwegia): Tromsa vs. Rosenborg (19:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Towarzyski: Rennes vs. Bordeaux (19:00)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
Bundesliga (Austria): SV Mattersburg vs. Sturm Graz (19:30)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. LASK Linz (19:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Towarzyski: Panathinaikos vs. Le Mans (19:30)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): Dacia Mioveni vs. Rapid Bucharest (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Towarzyski: Fiorentina vs. AEL Larissa (20:00)
-
Sport Italia (13E - FTA)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
InterToto Cup (UEFA): Lens vs. Chernomorets (20:00)
-
Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 2)
-
Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
-
British Eurosport (28.2E - Videoguard)
-
Sport + (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Korona Kielce (20:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (23:50): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Towarzyski: Marseille vs. St Etienne (20:00)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Hajduk Split vs. Inter Zapresic (20:05)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Super Cup (Belgia): Anderlecht vs. Club Brugge (20:30)
-
Canvas (19.2E - Seca 2)
Towarzyski: Bohemians vs. Sunderland (21:00)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
TG 4 (28.2E - Videoguard)
Liga 1 (Rumunia): Universitatea Craiova vs. Farul Constanta (21:15)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Towarzyski: Sporting Lisbon vs. Recreativo Huelva (22:00)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
InterToto Cup (UEFA): Atlético Madrid vs. Gloria Bistrita (22:00)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Towarzyski: Boavista vs. FC Porto (22:15)
-
RTP 1 (9E - FTA)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
-
RTP Africa (30W - Nagravision 2)
Campeonatos (Brazylia): Gremio vs. Atlético PR (23:10)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Libya Sports (26E & 7W - FTA)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
SuperLiga (Ameryka Północna): Pachuca vs. FC Dallas (2:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
SuperLiga (Ameryka Północna): Chivas Guadalajara vs. L.A. Galaxy (4:00)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.