dodano: 2007-08-10 02:07 | aktualizacja:
2007-08-11 00:57
autor: Mr. Orbita |
źródło: LJ
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 11 sierpnia 2007
Champion's Youth Cup 2007: Paris St Germain vs. Juventus (12:45)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
Premier League (Szkocja): Falkirk vs. Celtic (13:30)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
Premiership (Anglia): Sunderland vs. Tottenham Hotspur (13:45)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
ShowSports 1 (7W - Irdeto 2)
-
ShowSports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV Norge (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (21:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (17:30): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Premier League (Rosja): Zenit St Petersburg vs. Luch Energiya (14:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Champion's Youth Cup 2007: Boca Juniors vs. Manchester United (14:40)
-
Eurosport France (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (18:30): Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
NB I (Węgry): Debrecen vs. Zalaegerszeg (15:00)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Premier League (Rosja): Kryliya Sovetov vs. Spartak Moscow (15:00)
-
(???) Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Bundesliga (Niemcy): Bayer Leverkusen vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:00): Alfa TV (39E - Griffin)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Hansa Rostock (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
NTV Türk (42E - FTA)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Canal + Deportes (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 2 (16E - Conax)
-
Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
-
Federalna TV (11W - Conax)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (20:25): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (20:10): TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
Bundesliga (Niemcy): Bochum vs. Werder Bremen (15:30)
-
DigitAlb Premium 3 (16E - Conax)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
TPS Foot (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Hertha Berlin (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Hannover 96 vs. Hamburg (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Arminia Bielefeld (15:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Bolton Wanderers vs. Newcastle United (16:00)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
BHT 1 (13E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
-
Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
ShowSports 1 (7W - Irdeto 2)
-
ShowSports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (1:00): Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
Allsvenskan (Szwecja): Kalmar vs. IFK Gotenberg (16:00)
-
TV 4 Sweden (0.8W - Conax)
Premier League (Szkocja): Rangers vs. St Mirren (16:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
ART Sport 4 (13E & 7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Everton vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:15): Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
Premiership (Anglia): Middlesbrough vs. Blackburn Rovers (16:00)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
Show Shasha (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
Premiership (Anglia): West Ham United vs. Manchester City (16:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema + (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:00): Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Retransmisja (21:00): Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
Premiership (Anglia): Derby County vs. Portsmouth (16:00)
-
Canal + Mix (0.8W - Conax)
-
Show Series 1 Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:15): Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Z vs. Dynamo Kyiv (16:00)
-
Inter + (5E - FTA)
Liga 1 (Rumunia): Otelul Galati vs. Unirea Urziceni (16:00)
-
TVR 1 (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Adeccoligaen (Norwegia): Bodo/Glimt vs. Ham-Kam (16:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
Liga 1 (Rumunia): Gloria Bistrita vs. UTA Arad (17:00)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Esbjerg (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 3 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (23:15): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (20:15): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Spartak Nalchik (17:00)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Lyon (17:10)
-
Canal + Sport 2 (13E - Seca 2)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal + France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
DigitAlb Premium 4 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (0:00): OL TV (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (18:10): Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:10): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (23:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Rosja): Khimki vs. Dinamo Moscow (17:30)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
RTR Sport (36E - Viaccess PC 2.5)
Liga 1 (Rumunia): Poli Timisoara vs. Pandurii (17:45)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Vyscha Liha (Ukraina): Metalist vs. Tavriya (18:00)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (21:15): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Vyscha Liha (Ukraina): Shakhtar Donetsk vs. Vorskla (18:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
-
Retransmisja (23:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski: AZ Alkmaar vs. Internazionale (18:00)
-
Retransmisja (21:00): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Premiership (Anglia): Aston Villa vs. Liverpool (18:15)
-
Fox Türkiye (42E & 33E - FTA)
-
Canal + Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal + Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Canal + Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Diema 2 (39E & 16E & 0.8W - Irdeto 2/Cryptoworks/Conax)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary (16E & 13E - Viaccess PC 2.6)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TVE La 2 (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
Retransmisja (20:30): Canal + Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (23:00): Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Championship (Anglia): Wolves vs. Watford (18:20)
-
Polsat Sport (13E - Nagravision 2)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (21:40): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Viasat Sport 1 (5E - Videoguard)
Towarzyski: Marino vs. Sporting Gijón (19:00)
-
RTPA Internacional (30W - FTA)
Tippeligaen (Norwegia): Brann vs. Rosenborg (19:00)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
Bundesliga (Austria): Salzburg vs. SV Ried (19:30)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Austria Kärnten vs. SV Mattersburg (19:30)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. SCR Altach (19:30)
-
Simulcast: Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Liga 1 (Rumunia): Steaua Bucharest vs. Poli Iasi (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal + Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 2)
A PFG (Bułgaria): Litex Lovech vs. CSKA Sofia (19:45)
-
TV Bulgaria (13E - FTA)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Marseille vs. Rennes (20:00)
-
Ciné + Foot + 8 (19.2E - Seca 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Retransmisja (0:00): OM TV (13E - Viaccess PC 2.3)
Ekstraklasa (Polska): GKS Bełchatów vs. Zagłębie Lubin (20:00)
-
Canal + Sport (13E - Seca 2)
-
Canal + Sport HD (13E - Seca 2)
Super Cup (Holandia): Ajax vs. PSV Eindhoven (20:00)
-
Kanal 1 Türkiye (42E - FTA)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SBS 6 (19.2E - Irdeto 2 & Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Bordeaux (20:00)
-
Ciné + Foot + 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Monaco (20:00)
-
Ciné + Foot + 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Caen (20:00)
-
Ciné + Foot + 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Strasbourg (20:00)
-
Ciné + Foot + 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): St Etienne vs. Valenciennes (20:00)
-
Ciné + Foot + 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Sochaux vs. Le Mans (20:00)
-
Ciné + Foot + 7 (19.2E - Seca 2)
Super Lige (Serbia): Red Star Belgrade vs. Cukaricki (20:00)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Varteks vs. NK Zagreb (20:05)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Towarzyski: Juventus vs. Roma (20:45)
-
RAI Uno (13E - Seca 1)
Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Konyaspor (20:45)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Supercopa (Hiszpania): Sevilla vs. Real Madrid (22:00)
-
TVP 2 (13E - Conax CAS7/Seca 2/Nagravision 2)
-
Alfa TV (39E - Griffin)
-
ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
-
DigitAlb Premium 1 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
-
Tele Cinco (30W - PowerVu)
-
TV 4 Sport Expressen (0.8W - Conax)
-
W9 (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (22:30): NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super Taça (Portugalia): FC Porto vs. Sporting Lisbon (22:00)
-
RTP 1 (9E - FTA)
-
RTP International (19.2E & 13E - FTA)
Campeonatos (Brazylia): Sao Paulo vs. Atlético PR (23:10)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Nagravision 1)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport Italia (13E - Videoguard)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Primera División (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. Olimpo BB (23:20)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Primera División (Argentyna): Racing Club vs. Banfield (2:10)
-
Canal + Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 2)
Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze
Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format '
XXE' lub '
XXW'), transmisje niekodowane ('
FTA'), czy też godzinę (format '
XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą
F3 szukamy kolejnych pozycji (
Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.