reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SAT Krak 2007 zakończony

dodano: 2007-10-20 21:18 | aktualizacja: 2007-11-23 12:48
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: Inf. własna

SATKRAK_2007_logo_www.jpg W sobotę 20 października zakończono tegoroczną edycję wystawy SAT Krak. W ciągu trzech dni przez Centrum Targowe Chemobudowa w Krakowie przewinęło się kilkuset zwiedzających, mając możliwość obejrzeć stoiska 32 wystawców - znanych i cenionych w kraju firm z branży techniki satelitarnej i mediów.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobnie jak w ubiegłym roku przyznano nagrody SAT Krak dla najlepszych produktów z branży - tym razem w 13 kategoriach.


Nie zapomniano o zwiedzających - tu także rozlosowano szereg cennych nagród rzeczowych, w tym odbiornik Inverto PVR ufundowany przez firmę Ostrowski, oraz Topfield HDTV sponsorowany przez firmę ProFan, a także wiele innych.


Podczas trwania targów można było uczestniczyć w szeregu wykładów i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez specjalistów związanych z branżą satelitarną, a także odpocząć nieco od tematów czysto technicznych na bankietach.


Wielu z wystawców zapowiedziało już swoją obecność na targach w przyszłym roku, co świadczy o rosnącym prestiżu targów SAT Krak.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

30 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

519 zł Więcej...