Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 12 stycznia 2008
Towarzyski: Stabak vs. Botafogo (13:00)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
FA Cup (Szkocja): Clyde vs. Dundee United (13:45)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Football Challenge (UAE): Hamburg vs. Chiny (14:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Super Lig (Turcja): Konyaspor vs. Besiktas (14:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Towarzyski: Bayern Munich vs. Chiny (15:00)
-
BR Fernsehen (19.2E - FTA & Analog)
Super League (Grecja): Panionios vs. Aris Thessaloniki (15:45)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Middlesbrough vs. Liverpool (16:00)
-
Fox Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
TVE La 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (20:15): Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (22:30): Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (18:15): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Retransmisja (22:00): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Arsenal vs. Birmingham City (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Show Sports 3 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): West Ham United vs. Fulham (16:00)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Everton vs. Manchester City (16:00)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
Show Series 1 Extra (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
Premier League (Anglia): Chelsea vs. Tottenham Hotspur (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport 1 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Fox Sports Turkey (7E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Derby County vs. Wigan Athletic (16:00)
-
Show Comedy Extra (7W - Irdeto 2)
Serie B (Włochy): Bologna vs. Mantova (16:00)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
RAI International Asia (13E - BISS)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. St1 (17:10)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (20:10): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
1. Division (Cypr): Anorthosis Famagusta vs. Apollon Limassol (18:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Towarzyski: Schalke 04 vs. Werder Bremen (18:00)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
Serie A (Włochy): Empoli vs. Reggina (18:00)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (18:10): Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
Super League (Grecja): AEK Athens vs. Veria (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Caykur Rizespor vs. Galatasaray (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Premier League (Anglia): Manchester United vs. Newcastle United (18:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.3)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Fox Sports Turkey (7E - Cryptoworks)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Championship (Anglia): Hull City vs. West Bromwich Albion (18:20)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (22:00): Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Liga BBVA (Hiszpania): Xerez vs. Las Palmas (18:30)
-
TV Canaria Gomera (30W - FTA)
Eredivisie (Holandia): Roda JC vs. Willem II (19:30)
-
Retransmisja (22:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Groningen vs. Excelsior '31 (19:30)
-
Retransmisja (13.01 - 0:05): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. PSV Eindhoven (20:00)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Business Channel (42E - FTA)
-
MegaSport (4W - BISS)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat Sport 2 (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Auxerre (20:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Nancy (20:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Le Mans vs. Sochaux (20:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lille vs. Metz (20:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Toulouse (20:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Monaco vs. Lorient (20:00)
-
A la Carté 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Strasbourg vs. Nice (20:00)
-
A la Carté 8 (19.2E - Seca 2)
Super Liga (Portugalia): Benfica vs. Leixoes (20:00)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Barcelona vs. Real Murcia (20:00)
-
NTV Türk (42E - FTA/BISS)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks/Nagravision 1)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:15): SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
Serie A (Włochy): Catania vs. Juventus (20:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
RTR Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
-
Kanal 24 (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Mediaset Premium 1 (13E - Seca 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 4 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4+ (5E & 0.8W - Videoguard/Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
TV Avala (16E - VideoGuard)
-
Retransmisja (13.01 - 0:00): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
Towarzyski: Start vs. Fluminense (21:45)
-
TV 2 Norge (0.8W - Conax)
LFP Primera División (Hiszpania): Athletic Bilbao vs. Sevilla (22:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Sitel (4W - FTA)
-
Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport 1 (0.8W - Conax)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Sporting Braga (22:15)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.