Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sobota - 8 marca 2008
Liga 2 (Rumunia): Dinamo Bucharest II vs. FC Brasov (10:00)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
2. Lig (Turcja): Giresunspor vs. Kartalspor (12:00)
-
D Spor (42E - Videoguard)
Vyscha Liha (Ukraina): Vorskla vs. Shakhtar Donetsk (13:00)
-
TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
FA Cup (Anglia): Manchester United vs. Portsmouth (13:45)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
DSF (19.2E - FTA & Analog)
-
Slovenia TV 2 (13E - FTA/Viaccess PC 2.6)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Viasat 4 (5E - Videoguard)
-
YLE FST 5 (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (18:30): La Sexta (30W - PowerVu)
A PFG (Bułgaria): Slavia Sofia vs. Lokomotiv Plovdiv (14:00)
-
TV Bulgaria (16E - FTA)
-
Kanal 1 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)
Beta Ethniki (Grecja): Ethnikos Pireaus vs. Agrotikos (14:00)
-
ET-3 (13E - Irdeto 2)
Liga 1 (Rumunia): UTA Arad vs. Otelul Galati (14:30)
-
TeleSport Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Vyscha Liha (Ukraina): Dynamo Kyiv vs. Metalurg Z (15:00)
-
Inter + (5E - FTA)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Championship (Albania): Elbasani vs. Shkumbini (15:00)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
Bundesliga (Niemcy): Arminia Bielefeld vs. Schalke 04 (15:30)
-
Bundesliga 6 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Bayern Munich vs. Karlsruher (15:30)
-
SportKlub + Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
ATV Austria (19.2E - BetaCrypt)
-
Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Premiere HD (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:30): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
Retransmisja (18:00): SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Hansa Rostock (15:30)
-
Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (19:45): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Eintracht Frankfurt vs. Bochum (15:30)
-
Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Niemcy): Stuttgart vs. Werder Bremen (15:30)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 4 (16E - Conax)
-
Federalna TV (11W - BISS)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TPS Star (13E - Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (19:50): Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
-
Retransmisja (17:30): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
Retransmisja (23:45): SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
Bundesliga (Niemcy): Wolfsburg vs. Energie Cottbus (15:30)
-
Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
GNFE-1 (Maroko): HUSA Agadir vs. DHJ El Jadidi (15:30)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
Premier League (Anglia): Liverpool vs. Newcastle United (16:00)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
BHT 1 (16E & 12.5W - FTA/Viaccess PC 2.5)
-
Fox Türkiye (42E - FTA/BISS)
-
Canal+ Sport 2 (D/F/N/S) (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Eurosport 2 Hungary/Romania (13E - Viaccess PC 2.6)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Pink Montenegro (16E - Irdeto 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
-
Prima TV (23.5 & 19.2E - Cryptoworks)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
-
Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
-
Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:25): Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (20:20): SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Reading vs. Manchester City (16:00)
-
Canal+ Sport 1 Denmark (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Finland (0.8W - Conax)
-
Canal+ Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
-
Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
Premier League (Anglia): Blackburn Rovers vs. Fulham (16:00)
-
Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
-
Galaxie Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
-
Showtime Extreme Sports (7W - Irdeto 2)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Retransmisja (18:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
Serie B (Włochy): Lecce vs. Bologna (16:00)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
RAI International Asia (13E - BISS)
1. Division (Cypr): APOEL Nicosia vs. Aris Limassol (16:00)
-
Lumiere TV (39E - Griffin)
Segunda 2B Group I (Hiszpania): Atlético Madrid "B" vs. Leganés (16:30)
-
Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
DBU Pokal (Dania): Nastved vs. FC Copenhagen (17:00)
-
TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)
Ligue 1 (Francja): Rennes vs. Paris St Germain (17:10)
-
Kanal A (42E - FTA)
-
TV 5 Monde Orient (26E & 7W - FTA)
-
Canal+ France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
DigitAlb SuperSport 5 (16E - Conax)
-
NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
-
SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
-
SportKlub + Serbia (16E - Videoguard)
-
Retransmisja (17:30): Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
Retransmisja (22:45): Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Liga 1 (Rumunia): Unirea Urziceni vs. Universitatea Craiova (17:30)
-
National TV (16E - Codicrypt)
Serie A (Włochy): Internazionale vs. Reggiana (18:00)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú A (12.5W - Irdeto 2)
-
Mediaset Calcio 1 (13E - Nagravision 3)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
Sky Sports HD 2 (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
-
SuperSport 7 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
TV 7 Bulgaria (39E - Irdeto 2 & Griffin)
-
Retransmisja (9.03 - 0:15): Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (9.03 - 0:00): SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Panionios vs. PAOK Thessaloniki (18:00)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
Super League (Grecja): Aris Thessaloniki vs. Levadiakos (18:00)
-
ERT World (39E & 13E - FTA)
-
NET Hellas (13E - Irdeto 2)
Super Lig (Turcja): Galatasaray vs. Kayserispor (18:00)
-
Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. SV Ried (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): Austria Kärnten vs. SV Mattersburg (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
Bundesliga (Austria): LASK Linz vs. Austria Vienna (18:00)
-
Premiere Austria (19.2E - Nagravision 2)
-
Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 2)
Eircom Premier League (Irlandia): Drogheda United vs. Shamrock Rovers (18:30)
-
RTÉ Two (28.2E - Videoguard)
FA Cup (Anglia): Barnsley vs. Chelsea (18:30)
-
Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
7 TV (40E & 36E - FTA)
-
BBC One (28.2E - FTA)
-
TV 8 Türkiye (42E- FTA/BISS)
-
Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
-
RTS 2 (16E - Videoguard)
-
SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport N (5E - Videoguard)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
-
Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
-
Retransmisja (9.03 - 0:00): Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (20:25): Canal+ Sport France (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
Liga BBVA (Hiszpania): Córdoba vs. Tenerife (18:30)
-
TV Canaria Gomera (30W - FTA/BISS)
GNFE-1 (Maroko): WAC Casablanca vs. COD Meknes (19:00)
-
Arriyadiya 3 (13E & 7W - FTA)
Eredivisie (Holandia): Heerenveen vs. NAC Breda (19:30)
-
NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Ring TV (16E - Cryptoworks)
-
Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Eredivisie (Holandia): Willem II vs. Groningen (19:30)
-
Retransmisja (9.03 - 0:05): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
Liga 1 (Rumunia): Pandurii vs. Steaua Bucharest (19:45)
-
Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Jupiler League (Belgia): Racing Genk vs. Mons (Bergen) (20:00)
-
SportKlub + Hungary (4W - Cryptoworks)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Madrid vs. Espanyol (20:00)
-
NTV Spor (42E - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
Kanal 5 Denmark (0.8W - Conax)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
-
SuperSport 3 (13E - Irdeto 2)
-
Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
-
Retransmisja (20:25): Canal+ Sport 2 (13E - Seca 2)
-
Retransmisja (20:15): Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Retransmisja (21:45): Sport+ (19.2E & 13E - Seca 2/Viaccess PC 2.3)
-
Retransmisja (22:00): Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Ligue 1 (Francja): Auxerre vs. Lens (20:00)
-
A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Caen vs. Lorient (20:00)
-
A la Carté 3 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nancy vs. Monaco (20:00)
-
A la Carté 4 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Nice vs. Le Mans (20:00)
-
A la Carté 5 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Strasbourg vs. Metz (20:00)
-
A la Carté 6 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Toulouse vs. Sochaux (20:00)
-
A la Carté 7 (19.2E - Seca 2)
Ligue 1 (Francja): Valenciennes vs. Lille (20:00)
-
A la Carté 8 (19.2E - Seca 2)
Carioca 2008 (Brazylia): Vasco da Gama vs. Duque de Caxias (20:00)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
Eredivisie (Holandia): NEC Nijmegen vs. De Graafschap (20:00)
-
Tele2 2e Kanaal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Retransmisja (22:15): Tele2 Voetbal (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Dinamo Zagreb vs. Hajduk Split (20:10)
-
HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)
Primera División (Argentyna): Lanús vs. Banfield (20:10)
-
Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
Ekstraklasa (Polska): Korona Kielce vs. Ruch Chorzów (20:15)
-
Canal+ Sport (13E - Seca 2)
-
Canal+ Sport HD (13E - Seca 2)
Serie A (Włochy): Palermo vs. Udinese (20:30)
-
Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 2)
-
Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
DigitAlb SuperSport 2 (16E - Conax)
-
La 7 Cartapiú B (12.5W - Irdeto 2)
-
RAI International Africa (13E - BISS)
-
SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
-
SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
-
Sport 1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
-
Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
Super Liga (Portugalia): Nacional Madeira vs. Sporting Braga (21:30)
-
DigitAlb SuperSport 3 (16E - Conax)
-
Sport TV (30W - Nagravision 3)
LFP Primera División (Hiszpania): Real Zaragoza vs. Atlético Madrid (22:00)
-
TV Canaria Gomera (30W - FTA/BISS)
-
Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 2.5 & Irdeto 2)
-
Boom Sport (4W - Videoguard)
-
DigitAlb SuperSport 1 (16E - Conax)
-
La Sexta (30W - PowerVu)
-
NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
-
SKY Calcio Super (13E - Videoguard)
-
Sky Sports Xtra UK (28.2E - Videoguard)
-
Sport 1 Czech (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
-
SuperSport 1 (13E - Irdeto 2)
-
TV 4 Sport (0.8W - Conax)
Paulista 2008 (Brazylia): Portuguesa vs. Sao Paulo (22:10)
-
SportKlub Polska (13E & 4W - Conax/Cryptoworks)
-
Canal+ Eventos (19.2E & 30W - Nagravision 3)
-
PFC Brasil (30W - Nagravision 3)
-
Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
-
SuperSport 2 (13E - Irdeto 2)
-
Retransmisja (22:55): Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
Legenda
-
Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
-
Na zielono oznaczono kanały niekodowane
-
Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
-
Na czerwono oznaczono kanały kodowane
Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.