reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Comedy Central w cyfrowej telewizji UPC

dodano: 2008-03-13 10:47 | aktualizacja: 2008-03-13 15:17
autor: Anita Dąbek | źródło: media2.pl

Abonenci telewizji kablowej UPC Polska w Warszawie, wraz z rachunkami, otrzymują list informujący o wprowadzeniu w UPC telewizji cyfrowej, co ma nastąpić w maju 2008 roku. Do oferty dołączą nowe kanały, w tym komediowy Comedy Central, oraz pojawią się nowe usługi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wraz z pojawieniem się telewizji cyfrowej w UPC Polska abonenci z pewnością mogą spodziewać się nowych kanałów. Jednym z nich w UPC będzie komediowy kanał telewizyjny Comedy Central.

Do oferty dołączą także filmowe kanały Kino Polska oraz Ale kino! , które do tej pory w UPC były kodowane. Ten ostatni od kilku dni dodawany jest gratis do abonamentu Canal+ w UPC. To z pewnością nie jedyne nowe kanały, bo operator zapewnia, że będzie ich "znacznie więcej". Być może pojawi się także TVP Sport.

Abonenci UPC długo czekali na usługi telewizji cyfrowej, ale wiele wskazuje na to, że było warto. Jeśli zapowiedzi się sprawdzą, abonenci telewizji cyfrowej będą mogli korzystać z takich usług jak: nagrywanie, zatrzymywanie i przewijanie programu, przewodnik TV, kanały w jakości HD, kontrola rodzicielska. Operator w materiałach na razie nie wspomina o usłudze wideo na życzenie (VOD).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...