reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja cyfrowa UPC na Śląsku od maja

dodano: 2008-04-22 12:59 | aktualizacja: 2008-04-22 23:03
autor: Anita Dąbek | źródło: media2.pl

Logo_UPC_New_2007 Oferta cyfrowa operatora kablowego UPC Polska zostanie udostępniona także dla mieszkańców Śląska jeszcze w maja br. W połowie maja 2008 roku nastąpi zmiana częstotliwości nadawania kanałów w telewizji analogowej z Katowic. W tym samym czasie oferta cyfrowa pojawi się także w Warszawie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nocy z 18 na 19 maja 2008 roku, nastąpi zmiana kolejności programów Pakietu Pełnego telewizji analogowej dla mieszkańców Katowic - konieczne będzie strojenie odbiorników.

Nowy wykaz można podejrzeć na stronie internetowej UPC Polska, klikając na "Moje UPC" - konieczność rejestracji, a także zostanie dołączony rachunków za maj.

Oferta dla Śląska zostanie wzbogacona także w kanał TV Silesia. Wybrani abonenci w stolicy mają już dostęp do oferty cyfrowej UPC. W maju będzie ona dostępna dla reszty Warszawiaków.

Warto podkreślić, że ci, którzy skorzystają z oferty telewizji cyfrowej UPC zachowają jednocześnie dostęp do Pełnego Pakietu telewizji analogowej bez dodatkowych kosztów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

469 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...