reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NASN w pakiecie sportowym Vectry

dodano: 2008-05-28 16:46 | aktualizacja: 2008-05-28 16:56
autor: Anita Dąbek | źródło: Vectra

Vectra_logo_sk.jpg W cyfrowym pakiecie „Sport na ostro” w sieci kablowej Vectra udostępniono kanał telewizyjny w całości poświęcony sportom Ameryki Północnej NASN. Kanał oferowany jest także w sieciach kablowych UPC, Multimedia Polska, Promax, Petrus, East & West, Elsat i Tesat oraz platformie n i pakietach telewizyjnych TP SA.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vectra to drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, dostawca usługi triple play. Obejmuje swoim zasięgiem 120 miast i dostarcza swoje usługi do ponad 663 tys. gospodarstw domowych. W ofercie Vectry, obok 112 programów telewizyjnych oferowanych w technologii cyfrowej oraz programów realizowanych przez niezależne telewizje lokalne, znajduje się usługa szerokopasmowego dostępu do internetu oraz usługa telefonii stacjonarnej. Dzięki unikalnej na polskim rynku ofercie telewizji cyfrowej, Vectra zdobyła 115 tysięcy abonentów i jest krajowym liderem tej usługi. Odbiorcami szerokopasmowego dostępu do internetu Vectry jest ponad 155 tys. gospodarstw domowych.

NASN (North American Sports Network) jest jedyną w Europie stacją w całości poświęconą sportom Ameryki Północnej. Nadaje 24 godziny na dobę. Oferta NASN składa się z relacji na żywo, retransmisji oraz magazynów telewizyjnych renomowanych producentów. Kanał posiada prawa do rozgrywek sportowych na najwyższym poziomie, między innymi do: NHL, NFL, MLB, AFL, NASCAR Nationwide Series oraz koszykówki i futbolu amerykańskiego NCAA. NASN jest obecnie jednym z najszybciej budujących sieć dystrybucji kanałów tematycznych w Europie.
Od stycznia 2007 NASN należy do grupy ESPN, światowego lidera wśród mediów sportowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...