reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Aster wirtualnym operatorem komórkowym

dodano: 2008-06-17 18:35 | aktualizacja: 2008-06-18 10:19
autor: Anita Dąbek | źródło: Aster

Aster 24 czerwca bieżącego roku polski operator triple play Aster wprowadzi usługę telefonii komórkowej. Będzie ona dopełnieniem jego obecnej oferty, którą stanowią telewizja kablowa, szerokopasmowy dostęp do Internetu i telefonia stacjonarna. Tym samym stanie się operatorem quadruple play (operującym czterema usługami).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do świadczenia usług telefonii komórkowej Aster wykorzystywana będzie ogólnopolska sieć PTK Centertel, dzięki czemu usługa telefonii komórkowej Aster będzie dostępna dla abonentów w kraju i za granicą. Będzie to pierwsza i jedyna na polskim rynku MVNO usługa abonamentowa (post-paid). Aster, zapewnia pełną obsługę klienta poprzez własny system billingowy, zaplecze techniczne oraz Salony Aster. W pierwszym etapie, sprzedaż usługi telefonii komórkowej oferowana będzie w Warszawie, a we wrześniu br. w pozostałych miastach: w Krakowie i Zielonej Górze.

Przy zmianie operatora na Aster będzie można zachować dotychczasowy numer telefonu. Dodatkowo zaistnieje możliwość zakupu na preferencyjnych warunkach także w systemie ratalnym, telefonu komórkowego w Salonach Aster.

W ofercie dostępne będą dwa pakiety "M" i "L". Każdy z nich posiada pakiet minut do sieci krajowych oraz dodatkowe minuty do wykorzystania w sieci Aster.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...