reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Domo.tv ruszy we wrześniu

dodano: 2008-06-18 18:01 | aktualizacja: 2008-06-18 18:25
autor: Anita Dąbek | źródło: Cyfra+

cyfra+logo_sk_new.jpg We wrześniu ruszy nowy kanał Domo.tv poświęcony budowaniu, remontowaniu, aranżacji wnętrz, designowi i architekturze, a także projektowaniu i pielęgnowaniu zieleni. Producentem kanału jest spółka Canal+ Cyfrowy. Początkowo kanał będzie nadawać w godzinach 7:00–01:00, następnie całodobowo.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W momencie startu kanał będzie dostępny na platformie cyfrowej Cyfra+ w pakiecie podstawowym i w wybranych sieciach kablowych.

Grupa docelową Domo.tv są kobiety i mężczyźni 25+ poszukujący inspiracji dla domu i ogrodu, osoby, które cenią piękno otoczenia i funkcjonalność przestrzeni.

Na antenie oprócz serii poradnikowych gościć będą filmy dokumentalne, programy rozrywkowe i serie reality oraz filmy fabularne. Stacja realizować będzie też własne produkcje we współpracy z ekspertami rynku budowlanego i dekoracyjnego.

W Polsce, gdzie zima trwa co najmniej pół roku, ludzie spędzają większość czasu w domu, dlatego też wszystko, co jest z nim związane, staje się bardzo istotnym elementem życia. - powiedziała Małgorzata Seck, dyrektor zarządzająca stacji Domo.tv.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...