reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowe lato INEA

dodano: 2008-07-01 18:25 | aktualizacja: 2008-07-01 23:01
autor: Jerzy Kruczek | źródło: inea

Inea Grupa INEA ogłosiła dla swoich abonentów drugą edycję wakacyjnej loterii „Cyfrowe lato”. Do wygrania jest wiele cennych rzeczy, takich jak telewizory LCD, laptopy i kamery cyfrowe. W porównaniu do zeszłorocznej edycji łączna wartość nagród jest dwa razy większa i wynosi 24 500 zł.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nasza wakacyjna propozycja nawiązuje do idei Cyfrowego Domu, którego życzymy każdemu mieszkańcowi Wielkopolski. W ubiegłym roku w loterii INEA wzięło udział 6 tysięcy mieszkańców z regionu i mamy nadzieję, że również w tym roku będzie się ona cieszyła popularnością - powiedział Maciej Janas, Członek Zarządu ds. Sprzedaży i Marketingu Grupy INEA.

Aby wziąć udział w „Cyfrowym lecie” należy w lipcu lub sierpniu br. zamówić w INEA usługę telewizji kablowej, obejmującej Pakiet Podstawowy Cyfrowy lub usługę telefoniczną, następnie poprawnie uzupełnić kupon konkursowy i wrzucić go do jednej z urn ustawionych w Biurach Obsługi Abonenta. W „Cyfrowym lecie” mogą brać udział osoby, które zawierają nową umowę abonencką lub podpisują aneks do istniejącej umowy.

Do wygrania jest 58 nagród, a wśród nich - 2 telewizory LCD o przekątnej ekranu 32 cali, 2 laptopy, 2 konsole do gier video, 2 kamery cyfrowe, 10 aparatów cyfrowych i 40 odtwarzaczy MP3.

Loteria jest realizowana na terenie województwa wielkopolskiego, na obszarze powiatów: grodziskiego (wielkopolski), konińskiego, poznańskiego, słupeckiego, śremskiego, wolsztyńskiego, wrzesińskiego oraz miasta Poznań. Losowanie nagród odbędzie się 3 września 2008 roku o godz. 12.00. Więcej informacji szukaj na stronie: http://INEA.pl/strony/1/i/295.php.

Grupa INEA obejmuje swoim zasięgiem blisko 200 tys. gospodarstw domowych w Wielkopolsce, z których 121 tys. korzysta z usługi telewizyjnej, ponad 52,5 tys. z dostępu do internetu, a blisko 10 tys. z usługi telefonicznej. Obecnie klientami grupy są mieszkańcy Poznania i okolic, Wrześni, Konina, Słupcy, Grodziska Wlkp., Wolsztyna, Swarzędza, Śremu, Turku i Dąbrówki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...