reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TP Emitel z testami DVB-T w Krynicy

dodano: 2008-09-03 13:19 | aktualizacja: 2008-09-03 13:28
autor: Janusz Sulisz | źródło: tp emitel

tp_emitel_logo_gif.gif 29 sierpnia spółka TP EmiTel uruchomiła testową emisję DVB-T z nadajnika na obiekcie TSR Krynica na Górze Parkowej. Emisja odbywa się z mocą 250W ERP w kanale 45. Zasięg emisji z tego nadajnika DVB-T ograniczony jest do Krynicy Zdrój i okolicy. Testy zostaną przeprowadzone w kompresji MPEG-4/AVC. Niestety tylko do 30 września.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W skład emitowanego multipleksu DVB-T wchodzą programy Telewizji Polskiej S.A., obecnie są to: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP HD i TVP Sport. Wszystkie programy kompresowane są w MPEG-4 AVC. Trzeba mieć odbiornik DVB-T/MPEG-4/HD lub odbiornik combo HD, ew. telewizor LCD z takimi tunerami. Możliwy jest także odbiór z najnowszych kart DVB PCI.

Transmisja z nadajnika w Krynicy została uruchomiona w związku z XVIII Forum Ekonomicznym, które odbędzie się w Krynicy w dniach 10-13 września br.

Niestety zakończenie emisji DVB-T w Krynicy planowane jest na 30 września. Zbyt krótkie testy, należałoby je kontynuować w tym obszarze.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...