reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-22 - 2021-10-23

Futbol w telewizji 15.03.2009

dodano: 2009-03-13 18:40 | aktualizacja: 2009-03-14 01:19
autor: Tomasz Kaźmierski | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 15 marca 2009


Primera División (Meksyk): Monterrey vs. Pachuca (0:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Carioca 2009 (Brazylia): Volta Redonda vs. Madureira (0:30)
- PFC International (30W - Nagravision 3)


Primera División (Meksyk): Necaxa vs. Morelia (4:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Premier League (Rosja): Spartak Moscow vs. Zenit St Petersburg (12:00)
- Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Africa (68.5E - Conax)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 3 (13E - Videoguard)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- Tring +1 (16E - Conax)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Retransmisja (20:20): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Retransmisja (17:00): Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (16:30): Ring TV (16E - Cryptoworks)


Liga Adelante (Hiszpania): Hércules vs. Real Murcia (12:00)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (12:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


A PFG (Bułgaria): Vihren vs. Cherno More (12:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Liga Honra (Portugalia): Olhanense vs. Portimonense (12:15)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)


Eredivisie (Holandia): Feyenoord vs. PSV Eindhoven (12:30)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- ESPN Dos (15W - PowerVu)
- Futbol Smart (42E - Videoguard)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- Retransmisja (14:30): Sport Italia (12.5W - FTA)
- Retransmisja (18:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- Retransmisja (18:30): Ring TV (16E - Cryptoworks)
- Retransmisja (15:15): SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. St Pauli (14:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- Retransmisja ( 23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Augsburg vs. Rot-Weiss Oberhausen (14:00)
- Bundesliga 4 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): Hansa Rostock vs. Ingolstadt 04 (14:00)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Freiburg (14:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Osnabrück vs. Greuther Fürth (14:00)
- Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Super Ligaen (Dania): FC Copenhagen vs. Esbjerg (14:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Premier League (Rosja): Tom' Tomsk vs. Kryliya Sovetov (14:00)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)


Premier League (Anglia): Chelsea vs. Manchester City (14:30)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- STV 3 (23.5 - Cryptoworks)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (18:00): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Retransmisja (19:00): Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)


Championship (Anglia): Bristol City vs. Cardiff City (14:30)
- Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Liga 1 (Rumunia): FC Brasov vs. Arges Pitesti (14:30)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Premier League (Rosja): Saturn vs. CSKA Moscow (14:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Eredivisie (Holandia): Ajax vs. De Graafschap (14:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- Retransmisja (20:25): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. AZ Alkmaar (14:30)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- Retransmisja (17:15): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Lega Pro Division 1B (Włochy): Sorrento vs. Foggia (14:30)
- Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Lega Pro Division 2C (Włochy): Pescina vs. Catanzaro (14:30)
- Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Eredivisie (Holandia): ADO Den Haag vs. NEC Nijmegen (14:30)
- Retransmisja (19:00): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (16:45): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Ekstraklasa (Polska): Górnik Zabrze vs. Lech Poznań (14:45)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)


Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. Piast Gliwice (14:45)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Serie A (Włochy): Siena vs. AC Milan (15:00)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
- ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- Kanal 9 Sweden (0.8W - Conax)
- Orange Sport France (13E & 5W - Viaccess PC 3.0)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (18:10): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Retransmisja (00:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Sampdoria vs. Roma (15:00)
- OBN (4W - FTA)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Dahlia Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (22:30): Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Z vs. Dynamo Kyiv (15:00)
- Inter + (5E - FTA)
- Retransmisja (19:00): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): Udinese vs. Catania (15:00)
- Dahlia Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Lazio vs. Chievo (15:00)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- ESPN Dos (15W - PowerVu)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
- TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): Atalanta vs. Torino (15:00)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)


Serie A (Włochy): Reggiana vs. Napoli (15:00)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)


Bundesliga (Austria): SCR Altach vs. Salzburg (15:30)
- ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Super League (Grecja): Panathinaikos vs. Panserraikos (15:45)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)


Super League (Grecja): Levadiakos vs. Panionios (15:45)
- Alpha TV (13E - Irdeto 2)


League Cup (Szkocja): Celtic vs. Rangers (16:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- BBC One Scotland (28.2E - FTA)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalist Kharkiv vs. Shakhtar Donetsk (16:00)
- TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
- Retransmisja (21:30): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Super Ligaen (Dania): SønderjyskE vs. AaB Aalborg (16:05)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Premier League (Anglia): Aston Villa vs. Tottenham Hotspur (17:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Showtime Maghreb (13E & 7W - Viaccess PC 2.5/Irdeto 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Teledeporte (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (22:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (22:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Energie Cottbus (17:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (22:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (19:00): SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)


Bundesliga (Niemcy): Werder Bremen vs. Stuttgart (17:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Dubai Sports 2 (26E & 7W - FTA)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Federalna TV (16E - Videoguard)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere HD (19.2E - Nagravision 3)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


LFP Primera División (Hiszpania): Racing Santander vs. Numancia (17:00)
- Taquilla 5 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Getafe (17:00)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Mallorca (17:00)
- Taquilla 8 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Osasuna (17:00)
- Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Taquilla 6 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Sporting Gijón vs. Deportivo La Coruña (17:00)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Ligue 1 (Francja): Lyon vs. Auxerre (17:00)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Kanal A (42E - FTA)
- Nasa TV (18W - FTA/MPEG-4 !!!)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (19:05): NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)


Ligue 1 (Francja): Grenoble vs. St Etienne (17:00)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)


Liga 1 (Rumunia): Dinamo Bucharest vs. Otopeni (17:00)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Premier League (Rosja): Terek Grozny vs. Spartak Nalchik (17:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


LFP Primera División (Hiszpania): Málaga vs. Sevilla (17:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Segunda 2B Group II (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Mérida (17:00)
- Tele Madrid Sat (19.2E - FTA)
- Real Madrid TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Segunda 2B Group III (Hiszpania): Sant Andreu vs. Alzira (17:00)
- TVV Internacional (19.2E & 30W - FTA)


Super League (Słowacja): MFK Kosice vs. Slovan Bratislava (17:15)
- STV 2 (23.5 - Cryptoworks)


NB I (Węgry): MTK Budapest vs. Diósgyör (17:30)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Super Ligaen (Dania): Brøndby vs. AGF Århus (17:30)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


Super Lig (Turcja): Trabzonspor vs. Galatasaray (18:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Super League (Grecja): Thrasivoulos vs. Panathinaikos (18:00)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)


Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Tromsø (18:00)
- TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Bodo/Glimt vs. Fredrikstad (18:00)
- TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Lyn Oslo vs. Molde (18:00)
- TV 2 Sport 3 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Stromsgodset vs. Start (18:00)
- TV 2 Sport 4 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Viking vs. Odd-Grenland (18:00)
- TV 2 Sport 5 Norge (0.8W - Conax)


Jupiler League (Belgia): Club Brugge vs. Charleroi (18:00)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Super League (Grecja): Olympiacos vs. Iraklis Saloniki (18:00)
- ERT World (39E & 13E - FTA)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- NET Hellas (13E - Irdeto 2)


A PFG (Bułgaria): Chernomorets Burgas vs. Lokomotiv Plovdiv (18:30)
- TV 2 Bulgaria (39E & 16E - Irdeto 2 & Cryptoworks)


LFP Primera División (Hiszpania): Atlético Madrid vs. Villarreal (19:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- 6'eren (0.8W - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (23:50): Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Retransmisja (23:00): Fox TV Srbija (12.5W - BISS)
- Retransmisja (22:25): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Retransmisja (23:00): TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- Retransmisja (20:15): TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)


Super Liga (Portugalia): Sporting Braga vs. Académica (19:00)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)


Primera División (Meksyk): Pumas UNAM vs. Atlante (19:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Ligat Al (Izrael): Bnei Yehuda vs. Maccabi Haifa (19:00)
- The Israeli Network (9E - Viaccess PC 2.5)


Liga 1 (Rumunia): Farul Constanta vs. Universitatea Craiova (19:30)
- GSP TV (0.8W - Nagravision 2/3)


Gambrinus Liga (Czechy): Jablonec vs. Slavia Prague (20:00)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Vålerenga (20:00)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)
- Retransmisja (00:45): TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)


Paulista 2009 (Brazylia): Santo André vs. Corinthians (20:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Evrokom Bulgaria (33E & 16E - Cryptoworks/Conax)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Tring +1 (16E - Conax)
- Retransmisja (22:30): Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
- Retransmisja (22:30): Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:10): Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)


1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Cibalia vs. Hajduk Split (20:15)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): Internazionale vs. Fiorentina (20:30)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- Armenia TV (36E - FTA)
- Az TV (42E & 36E & 13E - FTA)
- OBN (4W - FTA)
- Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport HD Scandinavia (0.8W - Conax)
- Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
- Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
- ESPN Latin America (15W - PowerVu)
- ESPN Pacrim (15W - PowerVu)
- KTV Kohavision (16E & 1W - Conax/Irdeto 2)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1.2 Nederland (23.5E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport TV 2 (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (23:10): Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)


Jupiler League (Belgia): Standard Liège vs. Racing Genk (20:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (22:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Retransmisja (00:30): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Marseille (21:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Kanal A (42E - FTA)
- Kuwait TV 3 (26E & 7W - FTA)
- Libya Sports (26E & 7W - FTA)
- Nasa TV (18W - FTA/MPEG-4 !!!)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
- Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Barcelona (21:00)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- 6'eren (0.8W - Conax)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Hayat BiH (4W - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 3 (28.2E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 7 (39E - Irdeto 2 & Griffin)
- Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- TV Kosava (16E - VideoGuard)
- Retransmisja ( : ): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Primera División (Argentyna): Vélez Sarsfield vs. River Plate (21:10)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
- Retransmisja (23:00): Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:10): NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Super Liga (Portugalia): FC Porto vs. Naval (21:15)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)


Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. Argentinos Jnrs (23:30)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

58 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...