reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-28 - 2021-10-29

Futbol w telewizji 17.03.2009

dodano: 2009-03-15 16:41 | aktualizacja: 2009-03-16 17:22
autor: Tomasz Kaźmierski | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wtorek - 17 marca 2009


Azjatycka Liga Mistrzów (Kluby): Saba Battery vs. Al Ahil Dubai (12:30)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Dubai Sports 3 (13E - FTA)


Azjatycka Liga Mistrzów (Kluby): Pakhtakor vs. Al Hilal (13:00)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


A PFG (Bułgaria): Belasitsa vs. Slavia Sofia (14:30)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Coupe de France (Francja): Sedan vs. Guingamp (18:00)
- Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)


Puchar Polski (Polska): Ruch Chorzów vs. KGHM Zagłębie Lubin (18:00)
- nsport HD/SD TNK (13E - Conax CAS7)


Azjatycka Liga Mistrzów (Kluby): Al Shabab vs. Persepolis (18:30)
- Orbit Al Riyadiyah (26E & 8W - Seca 2)


Erste Liga (Austria): Austria Vienna (AM) vs. Salzburg Jnrs (19:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): FC Lustenau vs. DSV Leoben (19:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): Gratkorn vs. SV Grödig (19:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): SKN St Pölten vs. Austria Lustenau (19:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): Vocklabruck vs. Wacker Innsbruck (19:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): Weiner Neustadt vs. Admira (19:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Premier League Reserves (Anglia): Wigan Athletic vs. Liverpool (20:00)
- LFC TV (28.5E - Videoguard)


Puchar Polski (Polska): Legia Warszawa vs. Stal Sanok (20:00)
- nsport HD/SD TNK (13E - Conax CAS7)


Serie B (Włochy): Grosseto vs. Bari (20:30)
- Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Rimini vs. Livorno (20:30)
- Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Parma vs. Mantova (20:30)
- Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Pisa vs. Empoli (20:30)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Frosinone vs. Avellino (20:30)
- SKY Calcio 11 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Cittadella vs. Ascoli (20:30)
- SKY Calcio 12 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Piacenza vs. Treviso (20:30)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Brescia vs. Modena (20:30)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Sassuolo vs. Vicenza (20:30)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Albinoleffe vs. Triestina (20:30)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie B (Włochy): Ancona vs. Salernitana (20:30)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)


FA Cup (Anglia): Arsenal vs. Hull City (20:45)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- 7 TV (40E & 36E - FTA)
- DSF (19.2E - FTA & Analog)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- Tring +1 (16E - Conax)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)
- Retransmisja (23:00): Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Coupe de France (Francja): Toulouse vs. Lille (20:45)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- France 3 Sat (5W - FTA & Analog)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

289 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...