reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-05 - 2021-12-06

Futbol w telewizji 20.03.2009

dodano: 2009-03-18 18:04 | aktualizacja: 2009-03-19 14:53
autor: Tomasz Kaźmierski | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piątek - 20 marca 2009


Major League Soccer (USA): Seattle Sounders vs. New York Red Bulls (2:00)
- ESPN 2 (15W - PowerVu)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Retransmisja (19:30): Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)


UEFA Liga Mistrzów (Losowanie) (12:00)
- Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
- nsport HD/SD TNK (13E - Conax CAS7)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- British Eurosport (28.2E - Videoguard)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Sky Sports News (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Puchar UEFA (Losowanie) (13:00)
- Eurosport PL (13E - Conax CAS7/Nagravision 2/Seca 4)
- TVP Sport (13E - Conax CAS7)
- Eurosport Deutschland (19.2E - FTA & Analog)
- British Eurosport (28.2E - Videoguard)
- Eurosport France (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- Eurosport Nordic (0.8W - Conax)
- MegaSport (4W - BISS)
- Sky Sports News (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Romania (0.8W - Conax)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Ekstraklasa (Polska): Piast Gliwice vs. Jagiellonia Białystok (17:45)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


2. Bundesliga (Niemcy): FSV Frankfurt vs. Wehen (18:00)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Koblenz vs. Hansa Rostock (18:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Rot-Weiss Oberhausen vs. Osnabrück (18:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): Austria Vienna (AM) vs. Admira (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): FC Lustenau vs. Vocklabruck (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): Gratkorn vs. DSV Leoben (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): Salzburg Jnrs vs. SV Grödig (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Erste Liga (Austria): Wacker Innsbruck vs. SKN St Pölten (18:00)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Vyscha Liha (Ukraina): Tavriya vs. Metalurg Donetsk (18:00)
- Inter + (5E - FTA)
- UT-1 (36E & 5E - Irdeto 2/Videoguard)


NB I (Węgry): Ujpest vs. Debrecen (19:00)
- Duna TV (13E - FTA)


Super Lig (Turcja): Bursaspor vs. Fenerbahçe (19:00)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Liga 1 (Rumunia): Arges Pitesti vs. Steaua Bucharest (19:45)
- Antena International (16E - FTA)
- Antena 1 Romania (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)


Ekstraklasa (Polska): Legia Warszawa vs. Górnik Zabrze (20:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Bundesliga (Niemcy): Munchengladbach vs. Bochum (20:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga Home (19.2E - Cryptoworks)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SportKlub Slovenija (16E - Videoguard)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
- Retransmisja (22:30): SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Retransmisja (22:30): SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)
- Retransmisja (21:45): Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Bundesliga (Austria): Kapfenberg vs. LASK Linz (20:30)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)
- Retransmisja (22:30): SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Ligue 2 (Francja): Reims vs. Sedan (20:30)
- Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)


Ligue 2 (Francja): Guingamp vs. Lens (20:30)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)


Ligue 2 (Francja): Metz vs. Châteauroux (20:30)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)


Jupiler League (Belgia): Kortrijk vs. Club Brugge (20:30)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- Retransmisja (22:30): SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)


Premier League (Irlandia): Bohemians vs. Shamrock Rovers (20:35)
- RTÉ Two (28.2E - Videoguard)


Eredivisie (Holandia): De Graafschap vs. Heerenveen (20:45)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Primera División (Argentyna): Independiente vs. Newell's Old Boys (23:00)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) w nowej cenie...

199 zł Więcej...