reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W maju na Discovery Channel

dodano: 2009-03-26 23:40 | aktualizacja: 2009-03-27 02:31
autor: Dominika Barut - Andrachiewicz | źródło: Discovery Channel

Discovery Channel W maju 2009 r. Discovery zaprosi widzów na spotkanie z konstruktorami wielkich budowli i mistrzami tatuażu, pokaże też niszczycielską siłę przyrody.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pokonać żywioły. Dzięki temu programowi widzowie przyjrzą się z bliska niszczycielskim siłom przyrody, poznają przyczyny katastrof i wysłuchają opowieści ludzi, którzy stanęli oko w oko z żywiołem.
Emisja od środy 13 maja o godz. 22.30.

Niszczycielska siła tornada to opowieść o jednym z najbardziej niszczycielskich tornad w 2008 r. – EF5 i jego skutkach. W programie przedstawiono również zarówno profesjonalne jak i amatorskie zdjęcia oraz filmy, przedstawiające tornada, występujące na przestrzeni 15 lat.
Emisja we wtorek 26 maja o godz. 23.30.

Wielkie projekty – genialni konstruktorzy. To już czwarta seria tego programu o powstawaniu ogromnych, nowatorskich budowli. Tym razem twórcy serii zabiorą widzów w podróż do Korei, Danii i Południowej Kalifornii, by poznać sekrety kolejnych gigantycznych konstrukcji.
Emisja od niedzieli 3 maja o godz. 20.00

Miami Ink – studio tatuażu. W trzeciej serii spotkań z mistrzami tatuażu w South Beach widzowie poznają kandydatów, chętnych do zajęcia miejsca, opuszczonego przez Kate, przekonają się też, czy można pogodzić prace w salonie z obowiązkami w niedawno otwartym barze.
Emisja od piątku 1 maja o godz. 19.00.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...