reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-28 - 2021-11-29

Półfinały i finał UEFA Champions League w Multikinie

dodano: 2009-04-17 13:51 | aktualizacja: 2009-04-17 14:08
autor: Anita Dąbek | źródło: n.pl

Multikino Multikino wspólnie z telewizją nowej generacji n pokaże mecze półfinałowe i finał Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League) na wielkich kinowych ekranach w następujących miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Poznań, Rybnik, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Zabrze.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie, przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn klubowych, zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych.

Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w atmosferze do złudzenia przypominającej tą z prawdziwego stadionu. Wszystkie mecze Ligi Mistrzów pokazywane w Multikinach transmitowane będą w jakości HD (High Definition), zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Multikino dzięki telewizji nowej generacji n udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League. 

Widzowie będą mogli zobaczyć na żywo półfinały 28 i 29 kwietnia oraz 5 i 6 maja, a także wielki finał Champions League 2009 dnia 27 maja. Transmisje wszystkich pięciu spotkań rozpoczną się o godzinie 20:30 w Multikinach w aż dziewięciu miastach Polski.

Pokazy odbędą się w kinach sieci Multikino w następujących miastach:
 
- Bydgoszcz
- Gdańsk
- Kraków
- Poznań (Multikino 51)
- Rybnik
- Szczecin
- Warszawa (Złote Tarasy)
- Warszawa (Ursynów),
- Wrocław (Pasaż Grunwaldzki),
- Wrocław (Arkady Wrocławskie)
- Zabrze

Bilety i karnety pozwalające obejrzeć wszystkie pięć pokazywanych w Multikinach meczy są już w sprzedaży w kasach kin. Szczegóły transmisji na stronie: www.multikino.pl i www.nsport.pl.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

129 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...