reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-12-08 - 2021-12-09

Futbol w telewizji 19.04.2009

dodano: 2009-04-17 16:20 | aktualizacja: 2009-04-17 17:58
autor: Tomasz Kaźmierski | źródło: LJ

futbol_w_tv_www.jpg Alternatywne możliwości odbioru piłkarskich transmisji satelitarnych:
Do odbioru kanałów z pozycji satelitarnych 42E, 26E i 7W wymagane są większe anteny - zalecana: 130cm.
Do odbioru części kanałów z pozycji satelitarnej 28.2E (w tym ITV i BBC) wymagane są większe anteny - zalecana: 200cm - 300cm.
Konieczne są też najwyższej jakości, sprawdzone i wyselekcjonowane konwertery 0,2dB - 0,3dB.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Niedziela - 19 kwietnia 2009


Primera División (Meksyk): Necaxa vs. Tigres UANL (4:00)
- Retransmisja (15:00): Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Premier League (Rosja): Amkar vs. Kuban Krasnodar (10:00)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Liga Adelante (Hiszpania): Hércules vs. Girona (12:00)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Retransmisja (12:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Premier League (Rosja): Lokomotiv Moscow vs. Zenit St Petersburg (12:00)
- Polsat Sport Extra (13E - Nagravision 3)
- Piervyj Kanał Europe (13E - FTA)
- Piervyj Kanał Russia (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- SKY Calcio 8 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


Liga Honra (Portugalia): Beira Mar vs. Olhanense (12:15)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)


Allsvenskan (Szwecja): Brommapojkarna vs. AIK Stockholm (12:30)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Retransmisja (18:30): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)


Super Ligaen (Dania): Midtjylland vs. Randers (14:00)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


2. Bundesliga (Niemcy): Alemannia Aachen vs. FSV Frankfurt (14:00)
- Bundesliga 5 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): Duisburg vs. Koblenz (14:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 3 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


2. Bundesliga (Niemcy): Nuremberg vs. St Pauli (14:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)


2. Bundesliga (Niemcy): Freiburg vs. Ingolstadt 04 (14:00)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Premier League (Anglia): Tottenham Hotspur vs. Newcastle United (14:30)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- Pink M (16E - Irdeto 2)
- Show Sports 1 (7W - Irdeto 2)
- Show Sports 2 (7W - Irdeto 2)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sky Sports HD 1 (28.2E - Videoguard)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport 3 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport HD Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (17:00): Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)


Premier League (Rosja): Khimki vs. CSKA Moscow (14:30)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Eredivisie (Holandia): Willem II vs. ADO Den Haag (14:30)
- Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)
- Retransmisja (19:15): Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Utrecht vs. Heerenveen (14:30)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Retransmisja (18:30): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Eredivisie (Holandia): Volendam vs. Sparta Rotterdam (14:30)
- Retransmisja (16:50): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


Premier League (Szkocja): Hibernian vs. Rangers (15:00)
- ART Sport 2 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Setanta Africa (68.5E - Conax)
- Setanta Sports 1 (28.5E - Videoguard)
- Sport 2 Czech (4W - Seca 1)


Serie A (Włochy): Udinese vs. Fiorentina (15:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Dahila Calcio 2 (12.5W - Irdeto 2)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (20:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)


Serie A (Włochy): Catania vs. Sampdoria (15:00)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Dahila Calcio 4 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 5 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Roma vs. Lecce (15:00)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 1 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- SKY Calcio 4 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TPS Star (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): Siena vs. Chievo (15:00)
- Dahlia Sport (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 7 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Palermo vs. Bologna (15:00)
- Dahila Calcio 1 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 3 (13E - Videoguard)


Serie A (Włochy): Cagliari vs. Napoli (15:00)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Dahila Calcio 3 (12.5W - Irdeto 2)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)


Lega Pro Division 1B (Włochy): Juve Stabia vs. Pescara (15:00)
- Conto TV 3 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Lega Pro Division 1B (Włochy): Arezzo vs. Perugia (15:00)
- Conto TV 1 (13E - Conax/Irdeto 2/Videoguard)


Vyscha Liha (Ukraina): Metalurg Donetsk vs. Shakhtar Donetsk (15:00)
- TRK Ukraine (5E - Viaccess PC 2.6)
- Retransmisja (20:25): NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


A PFG (Bułgaria): Lokomotiv Mezdra vs. Chernomorets Burgas (15:00)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)


Serie A (Włochy): Atalanta vs. Reggiana (15:00)
- SKY Calcio 6 (13E - Videoguard)


Lega Pro Division 1B (Włochy): Foggia vs. Taranto (15:00)
- Puglia Channel (13E - FTA)


Super Lig (Turcja): Istanbul BSB vs. Galatasaray (15:15)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Bundesliga (Austria): Sturm Graz vs. Austria Kärnten (15:30)
- ORF 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Austria (19.2E - Nagravision 3)


Premier League (Anglia): Manchester City vs. West Bromwich Albion (16:00)
- BHT 1 (16E & 12.5W - Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport Extra Scandinavia (0.8W - Conax)
- Diema 2 (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- Eurosport 2 FAPL (13E - Viaccess PC 2.6)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- RTS 2 (16E - Videoguard)
- Show Sports 4 (7W - Irdeto 2)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 5 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (22:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (20:50): Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)


Ekstraklasa (Polska): Jagiellonia Białystok vs. Ruch Chorzów (16:00)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)


Super Ligaen (Dania): Horsens vs. Esbjerg (16:00)
- Retransmisja (23:00): TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


Super Ligaen (Dania): OB Odense vs. Nordsjælland (16:05)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)


First Division (Szkocja): St Johnstone vs. Queen of the South (16:15)
- BBC Alba (28.2E - FTA)


Eredivisie (Holandia): PSV Eindhoven vs. Ajax (16:30)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Eredivisie Live 1 (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- ESPN Dos (15W - PowerVu)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Ring TV (16E - Cryptoworks)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)
- Retransmisja (20:25): Eredivisie Live 2 (23.5E - Seca 2)


FA Cup (Anglia): Manchester United vs. Everton (17:00)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- 7 TV (40E & 36E - FTA)
- DSF (19.2E - FTA & Analog)
- ITV 1 (28.2E - FTA)
- ITV HD (28.5E - FTA)
- Ulster TV (28.2E - FTA)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- 6'eren (0.8W - Conax)
- Al Jazeera Sport +4 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Diema (39E & 16E - Irdeto 2/Cryptoworks)
- France 4 (19.2E & 13E - Seca 2/4 i Viaccess PC 2.5)
- Nova Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)
- Setanta Ireland (28.5E - Videoguard)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- SKY Calcio 9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 16:9 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 2 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia Xtra (13E - Videoguard)
- SKY Super Calcio (13E - Videoguard)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SportKlub Romania (39E & 1W & 4W - Videoguard/Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- Tring +1 (16E - Conax)
- Viasat Football (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Baltic (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


Bundesliga (Niemcy): Hamburg vs. Hannover 96 (17:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Bundesliga 2 (19.2E - Cryptoworks)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)


Bundesliga (Niemcy): Hertha Berlin vs. Werder Bremen (17:00)
- Dubai Sports 1 (26E & 7W - FTA)
- Bundesliga 1 (19.2E - Cryptoworks)
- Federalna TV (16E - Videoguard)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- Retransmisja (00:30): Alfa TV (13E - Irdeto 2)
- Retransmisja (23:00): SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)


Ligue 1 (Francja): Lorient vs. Marseille (17:00)
- Kanal A (42E - FTA)
- A la Carté 1 (19.2E - Seca 2)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport Classic (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)


Ligue 1 (Francja): Paris St Germain vs. Le Havre (17:00)
- A la Carté 2 (19.2E - Seca 2)


LFP Primera División (Hiszpania): Valladolid vs. Villarreal (17:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 1 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Espanyol vs. Racing Santander (17:00)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Taquilla 3 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


LFP Primera División (Hiszpania): Almería vs. Osasuna (17:00)
- Taquilla 2 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Premier League (Rosja): Rubin Kazan' vs. Dinamo Moscow (17:00)
- Telekanal Sport (40E - FTA/MPEG-4 !!!)
- NTV Plus Nash Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)


Segunda 2B Group II (Hiszpania): Real Madrid Castilla vs. Cartagena (17:00)
- Real Madrid TV (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Ekstraklasa (Polska): Arka Gdynia vs. Wisła Kraków (17:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Canal+ Sport HD (13E - Seca 4)


Super Ligaen (Dania): AGF Århus vs. FC Copenhagen (17:30)
- TV 3+ Denmark (5E - Videoguard)


NB I (Węgry): Kaposvár vs. Ujpest (17:30)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Rosenborg vs. Odd-Grenland (18:00)
- TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Sandefjord vs. Bodo/Glimt (18:00)
- TV 2 Sport 2 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Stabæk vs. Molde (18:00)
- TV 2 Sport 3 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Stromsgodset vs. Lyn Oslo (18:00)
- TV 2 Sport 4 Norge (0.8W - Conax)


Tippeligaen (Norwegia): Aalesund vs. Start (18:00)
- TV 2 Sport 5 Norge (0.8W - Conax)


Super Liga (Portugalia): Académica vs. FC Porto (19:00)
- Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)


LFP Primera División (Hiszpania): Valencia vs. Sevilla (19:00)
- Canal+ Sport 2 (13E - Seca 4)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- La Sexta (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Nova Sports 4 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- Premiere Sport Portal (19.2E - Nagravision 3)
- SKY Calcio 10 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- Sport 1 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- Sport+ (19.2E - Seca 2 i Viaccess PC 2.5)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- Taquilla 4 (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (00:15): Canal+ Sport (13E - Seca 4)


Super Lig (Turcja): Besiktas vs. Bursaspor (19:00)
- Al Jazeera Sport +3 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Lig TV (42E & 7E - Cryptoworks)
- Lig TV HD (7E - Cryptoworks)


Primera División (Meksyk): Toluca vs. Jaguares Chiapas (19:00)
- Estrellas Europe (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Gambrinus Liga (Czechy): Mladá Boleslav vs. Teplice (20:00)
- ČT 4 Sport (23.5E & 19.2E - Cryptoworks)


Tippeligaen (Norwegia): Vålerenga vs. Brann (20:00)
- Nova Sports 7 (13E - Irdeto 2)
- TV 2 Norge (0.8W - Conax)
- Retransmisja (00:45): TV 2 Sport 1 Norge (0.8W - Conax)


Primera División (Argentyna): Boca Juniors vs. River Plate (20:00)
- SportKlub+ Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- Al Jazeera Sport 2 (7W - FTA)
- NTV Spor (42E - FTA/BISS)
- Nova Sports 1 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Sport On-Line (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sport.Ro (5E & 1W - Conax/Viaccess PC 2.5/Nagravision 2)
- SportKlub+ Ser/Slo (16E - Videoguard)


1. HNL Ozujsko (Chorwacja): Cibalia vs. Osijek (20:15)
- HRT 2 (13E - Viaccess PC 2.5)


Serie A (Włochy): AC Milan vs. Torino (20:30)
- Al Jazeera Sport +1 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Canal+ Deportes HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Fútbol (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Sport 2 D/F/N/S (0.8W - Conax)
- Canal+ Sport France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ Sport HD D/F/N/S (0.8W - Conax)
- RAI International Africa (13E - Seca 1)
- SKY Calcio 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia 1 (13E - Videoguard)
- SKY Sport Italia HD 1 (13E - Videoguard)
- Sport 2 Czech (4W - Seca 1)
- Sport 2 Hungary (19.2E - Cryptoworks)
- SuperSport 1 - DigitAlb (16E - Conax)
- SuperSport HD 1 - DigitAlb (16E - Conax)


Jupiler League (Belgia): Excelsior Mouscron vs. Standard Liège (20:30)
- SportKlub Polska (13E & 4W - Conax CAS7/Cryptoworks)
- SportKlub+ Hungary (4W - Cryptoworks)


Ligue 1 (Francja): Bordeaux vs. Lyon (21:00)
- Canal+ Sport (13E - Seca 4)
- Orange Sport (13E - Seca 4/Viaccess PC 3.0)
- Al Jazeera Sport 1 (26E & 7W - FTA)
- Kanal A (42E - FTA)
- ART Sport 3 (13E & 7W - Irdeto 2)
- Canal+ France (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Canal+ France HD (19.2E - Seca 3)
- Canal+ Hi-Tech (19.2E - Seca 2/Viaccess PC 2.5)
- Nova Sports 2 (13E - Irdeto 2)
- NTV Plus Futbol (36E - Viaccess PC 2.5)
- NTV Plus Sport HD (36E - Viaccess PC 2.5)
- Setanta Sports 2 (28.5E - Videoguard)
- Sport 1.1 Nederland (19.2E - Irdeto 2/Seca 2)
- SportKlub Hrvatska (1W - Nagravision 2)
- SportKlub Serbia (16E - Videoguard)
- SuperSport 4 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 2 Sport Denmark (5E - Videoguard)
- Viasat Sport Norge (5E - Videoguard)


LFP Primera División (Hiszpania): Real Betis vs. Sporting Gijón (21:00)
- Al Jazeera Sport +2 (13E & 7W - Viaccess PC 3.0 & Irdeto 2)
- Boom Sport One (4W - Videoguard)
- Canal+ Spain (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- Canal+ Spain HD (19.2E & 30W - Nagravision 3)
- SKY Calcio 2 (13E - Videoguard)
- Sky Sports 1 (28.2E - Videoguard)
- Sport 1 Cze/Svk (19.2E - Cryptoworks)
- SportKlub Hungary (19.2E & 4W - Cryptoworks)
- SuperSport 2 - DigitAlb (16E - Conax)
- TV 4 Sport (0.8W - Conax)
- Retransmisja (21:30): Canal+ ...30 (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Paulista 2009 (Brazylia): São Paulo vs. Corinthians (21:00)
- Sport Italia Live 24 (12.5W - FTA)
- Nova Sports 3 (13E - Irdeto 2)
- Sport 2 Ukraine (36E - Viaccess PC 2.5)
- Sportmanía (19.2E & 30W - Nagravision 3)


Super Liga (Portugalia): Vitória Setubal vs. Benfica (21:15)
- Ma Chaîne Sport (19.2E - Seca 2 & Viaccess PC 2.5)
- Spormax (7E - Cryptoworks)
- Spormax HD (7E - Cryptoworks)
- Sport TV (30W - Nagravision 3)
- Sport TV HD (30W - Nagravision 3)
- SuperSport 3 - DigitAlb (16E - Conax)


Legenda
- Na niebiesko oznaczono kanały polskojęzyczne
- Na zielono oznaczono kanały niekodowane
- Na pomarańczowo oznaczono kanały, które kodują wybrane pozycje programowe, jednak spotkanie może być FTA
- Na czerwono oznaczono kanały kodowane


Wyszukiwanie
W otwartym oknie przeglądarki wystarczy wcisnąć jednocześnie klawisze Ctrl + F z klawiatury. W okienku wpisać można nazwę drużyny, nazwę ligi, kraj, pozycję satelitarną (format 'XXE' lub 'XXW'), transmisje niekodowane ('FTA'), czy też godzinę (format 'XX:' - bez minut, tylko dwie pierwsze cyfry oznaczające godzinę i dwukropek). Za pomocą F3 szukamy kolejnych pozycji (Znajdź następny). W ten sposób można szybko zaplanować sobie oglądanie i wybrać najciekawsze dostępne pozycje.



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Futbol w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...