reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

NTC dla abonentów Cyfry+

dodano: 2009-04-30 15:32 | aktualizacja: 2009-04-30 17:05
autor: Anita Dąbek | źródło: C+

cyfra+logo_sk_new.jpg CYFRA+ wprowadza nową wersję oprogramowania dekoderów Philips HD. Dzięki udoskonalonemu oprogramowaniu dekoderów abonenci CYFRY+, po podłączeniu anteny naziemnej, będą mogli odbierać sygnał Naziemnej Telewizji Cyfrowej bez dodatkowych opłat i konieczności zakupu odrębnego sprzętu. Wkrótce taką możliwość uzyskają również klienci korzystający z dekoderów Philips PVR HD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Znajdujące się w ofercie CYFRY+ dekodery Philips HD i Philips PVR HD są jedynymi terminalami dystrybuowanymi przez satelitarne platformy cyfrowe, wyposażonymi w tunery pozwalające na odbiór sygnału NTC.

Nowa wersja oprogramowania dekodera Philips HD umożliwia obsługę wbudowanego w terminal tunera DVB-T oraz przynosi szereg zmian w strukturze i szacie graficznej menu ułatwiających nawigację.

Dodatkowa opcja w menu Instalacyjnym pod numerem 3 pozwala na dodanie do listy kanałów naziemnych


Naziemna Telewizja Cyfrowa jest kolejnym etapem rozwoju krajowego rynku medialnego, w którym CANAL+ Cyfrowy chce aktywnie uczestniczyć. Planujemy uruchomić co najmniej jeden ogólnodostępny kanał na drugim multipleksie, będziemy również starać się o funkcję operatora. Bardzo się cieszę, że klienci CYFRY+ już dziś poprzez nasze dekodery zyskują dostęp do Naziemnej Telewizji Cyfrowej, dzięki czemu od samego początku będą mogli śledzić jej rozwój – mówi Bertrand Le Guern, Prezes Zarządu spółki CANAL+ Cyfrowy.

Obecnie Naziemna Telewizja Cyfrowa znajduje się w fazie testów. Oficjalny start pierwszego multipleksu, w skład którego wejdą wszystkie ogólnopolskie stacje rozpowszechniane dotychczas analogowo (TVP1, TVP2, TVP Info, Polsat, TVN, TV4 i TV Puls) jest zapowiadany na wrzesień. W dekoderach CYFRY+ kanały nadawane przez NTC znajdą się na pozycjach od 980. wzwyż.

TVP HD na terminalu Cyfry+


Dekodery Philips HD i Philips PVR HD umożliwiają odbiór kanałów w formacie HDTV zapewniającym dużą większą rozdzielczość obrazu w porównaniu ze standardową telewizją, oraz doskonałą ostrość i odwzorowanie barw. Philips PVR HD, czyli dekoder z wbudowanym twardym dyskiem, pozwala dodatkowo nagrywać programy w cyfrowej jakości oraz – dzięki funkcji Time Shifting – umożliwia przerwanie w dowolnym czasie każdej emitowanej audycji, a następnie powrót do wybranego fragmentu programu. Użytkownicy tego terminala mogą korzystać z najlepszego na rynku portfolio filmów na życzenie dzięki usługom CYFRA+VOD i HBO Digital.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CYFRA+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

199 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 52 DAB+ Antracyt

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik i budzik....

349 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...
reklama