reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mierniki Openbox SF-30 dla instalatorów

dodano: 2009-06-25 16:35 | aktualizacja: 2009-07-23 17:04
autor: Anna Sulisz | źródło: www.satkrak.com

SAT KRAK 2009 Organizatorzy wystawy telewizji cyfrowej i mediów SAT KRAK 2009 ufundowali trzy mierniki Openbox SF-30, które zostaną rozlosowane wśród instalatorów i przedstawicieli firm tv-sat, którzy odwiedzą wystawę w dniach 15-17.10.2009. Aby wziąć udział w losowaniu należy się zarejestrować na stronie internetowej wystawy. Inni wystawcy deklarują kolejne produkty dla odwiedzających targi w Krakowie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Każdy instalator lub przedstawiciel firmy tv-sat/kablówki (w losowaniu nie mogą udziału brać prywatne osoby nie pracujące w firmie związanej z branżą telewizji cyfrowej), który zarejestruje się na stronie www.satkrak.com otrzyma numer, który weźmie udział w losowaniu trzech mierników Openbox SF-30 każdy o wartości 1500zł. Przygotowywane są także inne cenne nagrody, więc już teraz zachęcamy do przyjazdu na SAT KRAK 2009 do Krakowa.

Losowanie będzie miało miejsce na godzinę przed zamknięciem wystawy w każdy dzień wystawy od 15 do 17 października 2009. Aby odebrać nagrodę trzeba być osobiście przy losowaniu, a dane muszą zgadzać się z rejestracją w Internecie. Nieobecni nie mogą odebrać mierników, losowanie będzie powtórzone aż do wylosowania osoby, która jest obecna. Jedna osoba może wylosować tylko jeden miernik, ale niewykluczone jest wylosowanie dodatkowych produktów: anten, odbiorników, akcesoriów, itd.

Wszyscy, którzy zarejestrują się na stronie, nie będą wnosić opłaty za wstęp na SAT KRAK 2009 w wysokości 5zł.    

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w losowaniu zapraszamy do rejestracji! 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...