reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ADB na SAT KRAK 2009

dodano: 2009-09-02 17:22 | aktualizacja: 2009-09-07 04:28
autor: Anna Sulisz | źródło: inf. wł.

ADB ADB - Advanced Digital Broadcast, międzynarodowa firma mająca na swym koncie wiele sukcesów, produkująca wysokiej klasy odbiorniki do telewizji cyfrowej na swoim stoisku na wystawie SAT KRAK 2009 w Krakowie zaprezentuje najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne.  Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Advanced Digital Broadcast (www.adbglobal.com) - lider w projektowaniu, rozwoju i dostarczaniu wysokiej jakości produktów na światowym rynku telewizji cyfrowej. Firma dostarczyła już ponad 13 milionów dekoderów, wyposażonych w wiodące na rynku oprogramowania, systemy dostępu warunkowego i innowacyjne rozwiązania w zakresie elektroniki.

Blisko 70% załogi to inżynierowie-projektanci tworzący szeroką gamę produktów technologii telewizji cyfrowej dla platform: kablowych, satelitarnych, naziemnych i IPTV. ADB – siedziba główna, Genewa-Szwajcaria; główny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy, Zielona Góra-Polska; odział operacyjny, Tajpej-Tajwan. ADB ma także biura handlowe i inżynierskie w: Australii, Włoszech,Singapurze, Hiszpanii, Ukrainie, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Przedstawiciele firmy ADB wezmą czynny udział w konferencjach, które jak co roku odbywają się podczas trwania SAT KRAK 2009. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska ADB i wzięcia udziału w konferencjach. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...