reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PVR HD w ofercie Vectry

dodano: 2009-11-16 15:28 | aktualizacja: 2009-11-16 15:35
autor: Anita Dąbek | źródło: Vectra

Vectra_logo_sk.jpg 16 listopada 2009 roku operator kablowy Vectra wprowadza do oferty nowy dekoder z cyfrową nagrywarką HD. PVR HD Vectry ma dysk twardy pojemności 320 GB, pozwalający na nagranie do 70 godzin filmów i programów w jakości HD i aż do 180 godzin w SD.
Z cyfrowej nagrywarki Vectry mogą korzystać mieszkańcy 41 miast całej Polski, w których operator udostępnia programy telewizyjne w wersji cyfrowej.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miesięczna opłata za korzystanie z urządzenia to 19,90 zł w pakiecie Złoty, 15,90 zł w pakiecie Platyna i 5,90 zł w VIP. Jednorazowa opłata aktywacyjna w każdym z nich wynosi 175 zł. Wprowadzając usługę Vectra proponuje abonentom możliwość próbnego skorzystania z PVR przez 2 miesiące bez ponoszenia opłaty aktywacyjnej, jedynie za miesięczną dzierżawę. Jeśli PVR nie spełni oczekiwań abonenta, może on zwrócić dekoder bez żadnych konsekwencji.

Do tej pory skupialiśmy się na zapewnieniu naszym widzom jak największej liczby różnorodnych programów dla wszystkich członków rodziny. Nasza oferta to dziś 140 cyfrowych programów telewizyjnych w tym 12 w wersji HD. Cyfrowa nagrywarka to uwolnienie od konieczności ich oglądania na żywo. Jesteśmy przekonani, że już po kilku tygodniach używania dekodera z nagrywarką nasi abonenci nie będą wyobrażali sobie życia bez tego urządzenia – mówi Małgorzata Wojtaszko, odpowiedzialna za rozwój programingu Vectry.

PVR HD Vectry umożliwia nagrywane jednego programu przy jednoczesnym oglądaniu innego, planowanie nagrań z 7-dniowym wyprzedzeniem, jak również zatrzymywanie i cofanie w każdej chwili nawet do 2 godzin aktualnie oglądanych audycji. Vectra wychodzi naprzeciw oczekiwaniom abonentów, chcących lepiej zarządzać treściami multimedialnymi, które w coraz większym wyborze są im oferowane. Kolejnym krokiem zmierzającym do zwiększenia interaktywności oferty Vectry będzie wprowadzenie usługi VOD (video na życzenie) planowane w 2010 r. Vectra bierze również udział w testach telewizji mobilnej.SPECYFIKACJA DEKODERA PVR HD VECTRA:

– odbiór sygnału cyfrowego SD/HD
– możliwość jednoczesnego nagrywania jednego kanału i oglądania innego
– funkcja Time Shift (do 120 min)
– EPG (elektroniczny przewodnik po programach)
– planowanie nagrań do 7 dni w przód
– kontrola rodzicielska
– dysk twardy 320 GB
– złącza: HDMI, SCART, komponent (YPbPr)
– wyjścia audio: cyfrowe SPDIF i analogowe RCA
– poty: Ethernet i USB
– zgodność ze standardami: MPEG-2 i MPEG-4 (SD i HD), Dolby Digital
– wbudowany modem kablowy pozwalający na komunikację dwukierunkową


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...