reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ESKA TV na stałe w ofercie Vectry

dodano: 2010-02-23 12:30 | aktualizacja: 2010-02-23 12:34
autor: Anita Dąbek | źródło: Eska

Eska TV Logo Po kilkutygodniowym teście, kanał ESKA TV, nadający w panoramicznym formacie 16:9 jako jedyna stacja muzyczna w Polsce, dostępny jest na stałe w Pakiecie Złotym w telewizji Vectra (kanał 609). Już testowe pojawienie się ESKA TV w ofercie Vectry spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem widzów i prośbami o pozostawienie tego kanału na stałe – podkreśla Igor Nurczyński, dyrektor programowy oraz szef projektu ESKA TV.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dla nas najważniejsi są widzowie. Nie mogło stać się inaczej! - dodaje.

ESKA TV to najbardziej dynamicznie rozwijający zasięg muzyczny kanał telewizyjny w Polsce. Stacja dostępna jest w Internecie, na platformie Telewizji Nowej Generacji n  - gdzie jest  jednym z najpopularniejszych kanałów pakietu „Styl, moda muzyka”. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zasięg stacji powiększył się o IPTV Dialogu, telewizję kablową Toya, oraz streaming sieci Plus GSM. Stacja dostępna jest także testowo na platformie mobilnej telewizji cyfrowej.

Rozwijamy się dalej i zdradzę, że abonenci innych telewizji kablowych już wkrótce mogą otrzymać od ESKA TV miłą niespodziankę – przyznaje Maciej Domagała dyrektor zarządzający stacji. Tym samym potwierdzają się informacje, że trwają rozmowy także z innymi operatorami telewizyjnymi w Polsce.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...