reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kac Vegas w Premierach VOD

dodano: 2010-02-27 19:26 | aktualizacja: 2010-02-27 19:33
autor: Jerzy Kruczek | źródło: n.pl

nVOD Od 26 lutego w Premierach VOD – części oferty VOD telewizji nowej generacji n, z największymi hitami kinowymi ostatnich miesięcy – wypożyczyć można nagrodzoną prestiżowym Złotym Globem komedię „Kac Vegas” („The Hangover”). Koszt 48 godzinnego udostępnienia filmu to 11 złotych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kac (z niem. Katzenjammer) to złe samopoczucie występujące kilka godzin po spożyciu nadmiernej ilości napojów alkoholowych. Las Vegas to założone w 1905 roku miasto amerykańskie, znane głównie z hazardu.
Jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych w USA.  Nazywane również światową stolicą rozrywki i Miastem Grzechu.
Co wyniknie z ich połączenia? O tym właśnie opowiada „Kac Vegas”.

Grupa przyjaciół -Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) i Alan (Zach Galifianakis)  - przyjeżdża do Las Vegas na wieczór kawalerski swojego kumpla Douga (Justin Bartha). Który to wieczór zapewne się odbył. Problem w tym że następnego dnia żaden z przyjaciół nie jest go sobie w stanie przypomnieć. Chociaż  pewne oznaki – takie jak żywy  tygrys w toalecie, dziecko w szafie czy zaginiony Pan Młody – zdają się wskazywać, że było nieźle. ..

Reżyserem filmu jest Todd Philips, znany m.in. z takich obrazów jak „Ostra jazda” („Road Trip”) czy „Starsky & Hatch” . Pomimo stosunkowo niedużego budżetu (35 milionów dolarów) film odniósł gigantyczny sukces kasowy zarabiając ponad 460 milionów dolarów. „Kac Vegas” zdobył również przychylne recenzje krytyki oraz prestiżową nagrodę Złotego Globu w kategorii  (Najlepszy film – musical lub komedia).

Na uwagę zasługuję również ścieżka dźwiękowa filmu na którą składa się około dwudziestu utworów takich wykonawców jak Kanye West, Danzig, Phil Collins czy T.I

W kolekcji Premiery VOD film dostępny jest w dwóch wersjach językowych: oryginalnej (z polskimi napisami) i z polskim lektorem. O tym, którą wersję wybrać decyduje sam widz. Koszt 48 godzinnego udostępnienia filmu to 11 złotych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...