reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zwierzaki Disneya od wielkanocnego Zajączka

dodano: 2010-03-22 15:26 | aktualizacja: 2010-03-22 16:21
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Disney

Playhouse Disney Polska Święta Wielkanocne to czas licznych spotkań rodzinnych oraz kolejna okazja do obdarowania najmłodszych czymś wyjątkowym. A jeśli ma to być prezent od zajączka, to tylko zwierzątka, najlepiej te kochane i znane przez wszystkie maluchy z filmów i bajek Disneya. Seria Playhouse Disney jest idealną propozycją łączącą naukę z zabawą poprzez interakcję z ulubionymi postaciami. Myszka Miki, Tygrys i Kubuś oraz inni bohaterowie popularnych bajek Disneya sprawią dzieciom wiele radości, jednocześnie rozwijając je i ucząc.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marcowe premiery Playhouse Disney to wspaniałe tytuły, dzięki którym nasze maluchy będą mieć mnóstwo frajdy, ale też dowiedzą się wielu nowych rzeczy, rozwiną myślenie oraz swoją kreatywność.

Playhouse Disney: Zwierzaki Naszych Przyjaciół to zbiór odcinków opowiadających o przygodach kudłatych przyjaciół bohaterów czterech najbardziej uwielbianych programów Playhouse Disney. Na płycie znajdują się odcinki z serii Klub Przyjaciół Myszki Miki, Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś, Złota Rączka oraz Mali Einsteini. Każde dziecko znajdzie tu dla siebie dużo ciekawych tematów: rozwiązując zagadki wspólnie z Kubusiem i Tygryskiem czy podróżując na pokładzie odlotowej Rakiety z Małymi Einsteinami –  Leosiem, Zuzią, Anią i Łukaszem –  w poszukiwaniu przygody po najpiękniejszych zakątkach świata.

Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Każdy jest wyjątkowy – tu razem z Tosią dzieci będą się uczyć jeździć na rowerze, pomagać Tygrysowi w poszukiwaniu niezwykle cennego eksponatu do jego nowego muzeum oraz napotkają mnóstwo innych atrakcji! Dzięki przyjaciołom ze Stumilowego Lasu nasze dziecko odkryje, że chociaż każdy jest inny, łączy nas to, że wszyscy jesteśmy wyjątkowi.

Klub Przyjaciół Myszki: Wielki wyścig balonów to wielka podniebna przygoda, w której dzieci będą pomagać Mikiemu i Donaldowi uczciwie wygrać w powietrznym wyścigu. Zadanie nie jest proste, bo udział w nim biorą także zawodnicy nie do końca stawiający na zasady fair-play. Film uczy, że prawdziwy zwycięzca potrafi nie tylko twardo wałczyć o sukces, ale także trzymać się wyznaczonych reguł.

Zajączek z pewnością chciałby podarować najmłodszym także DVD Maniek Złota Rączka: Zielona Drużyna. Bohaterem jest tu Maniek Garcia, prawdziwy złota rączka, oraz jego gromadka wesołych, choć trochę zrzędliwych narzędzi. Przygoda z Mańkiem to szansa na nauczenie się, że warto być uczynnym i miłym dla wszystkich. Tym razem na maluchy czeka prawdziwa ekozabawa – dzieci dowiedzą się, na czym polega ekologia oraz będą mieć możliwość zagrania w grę ekologiczną „Żyj na zielono”. Oprócz nauki postępowania zgodnie z prawami natury i otaczającym nas światem maluchy mają również możliwość nauki podstaw języka hiszpańskiego – Maniek sprytnie wplata obce słowa w swoje rozmowy.

Playhouse Disney to seria na DVD, którą tworzą cztery seriale z sympatycznymi bohaterami Disneya, przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Każda z serii wspiera różne aspekty rozwoju dziecka: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Klub Przyjaciół Myszki Miki to nauka liczenia i rozpoznawanie kształtów, Złota Rączka – nauka języków obcych, Mali Einsteini – poznawanie architektury, sztuki, muzyki klasycznej oraz geografii, Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś – rozwój logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek. Każdy odcinek został starannie opracowany przez specjalistów od edukacji przedszkolnej oraz był konsultowany z psychologami i ekspertami w dziedzinie rozwoju dziecka. Spraw dziecku radość na Wielkanoc. Niech Zajączek także będzie najlepszym przyjacielem przyjaciół serii Playhouse Disney.
  • Playhouse Disney: Zwierzaki Naszych Przyjaciół , premiera: 5 marca 2010, cena: 29,99 zł
  • Złota Rączka: Zielona drużyna, premiera: 5 marca 2010, cena: 29,99 zł
  • Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Każdy jest wyjątkowy, premiera: 19 marca 2010, cena: 29,99 zł
  • Klub Przyjaciół Myszki Miki: Wielki wyścig balonów, premiera: 19 marca 2010, cena: 29,99 zł


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC Opticum Lion 5 AIR

Miniaturowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...