reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sharp świeci już 20 lat - teraz w 3D

dodano: 2010-04-07 12:50 | aktualizacja: 2010-04-07 14:11
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Sharp

sharp logo Sharp wyprodukował swój pierwszy projektor multimedialny - model XV-100Z - w 1989 roku. Przez kolejne lata oferta urządzeń tej japońskiej marki stawała się coraz bogatsza, a firma Sharp zyskała opinię jednego z czołowych producentów w tej branży. Przez kolejne 20 lat każdy nowo wprowadzany model oferował coraz bardziej zaawansowane i praktyczne funkcjonalności. Dziś, w 2010 roku Sharp oprócz wielu innych modeli, posiada najszerszą na rynku ofertę projektorów gotowych do projekcji w 3D.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Projektory należą obecnie do najlepszych urządzeń wizualizujących. Kupując mieszkanie, często nie planujemy już miejsca na telewizor, ale szykujemy obszerną ścianę na ekran do projektora. Nie sposób wyobrazić sobie także profesjonalne biuro, w którym zabrakłoby tego rodzaju sprzętu.Jako firma z wieloletnim doświadczenie w dziedzinie projektorów multimedialnych, Sharp zna doskonale potrzeby swoich klientów. Jej urządzenia zapewniają komfortowe oglądanie filmów w domach oraz możliwość przeprowadzania profesjonalnych prezentacji w biurze. W bogatej ofercie Sharp znajdziemy wielość modeli: od tych olbrzymich, stosowanych w ogromnych salach konferencyjnych, kinowych czy teatralnych, przez te do kina domowego, po kompaktowe modele do mobilnych prezentacji.

Od niedawna portfolio urządzeń Sharp stało się jeszcze bardziej atrakcyjnym i jednocześnie, pod względem zróżnicowania, bezkonkurencyjnym. Wzbogaciło się bowiem o kilkanaście modeli, umożliwiających oglądanie obrazów w formacie 3D. Modele z nowej linii projektorów 3D Ready dzięki użyciu technologii DPL-link i interfejsowi, pozwalającymi na stosowanie specjalnych okularów, zapewniają czerpanie pełnej radości z filmów 3D.

Sharp wciąż nie powiedział ostatniego słowa w dziedzinie projektorów. Inżynierowie firmy nieustannie pracują nad rozwojem technologii, by marka, podobnie jak dotąd, także w kolejnych latach świeciła przykładem dla konkurencji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Projektory


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...