reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lost: Zagubieni VI w AXN od 25 kwietnia

dodano: 2010-04-12 15:11 | aktualizacja: 2010-04-12 21:38
autor: Anita Dąbek | źródło: AXN

AXN Na antenie AXN pojawi się finałowy sezon serialu Lost: Zagubieni. Jest to szósty i ostatni sezon kultowego serialu, który zdobył rzesze wielbicieli na całym świecie oraz liczne nagrody, w tym Złoty Glob. Sezon szósty zaczyna się w miejscu, w którym skończył się piąty. Poznajemy dalsze i alternatywne losy bohaterów, ponieważ zmianie ulega narracja. Premiera miała odbyć się 18 kwietnia, jednak została przełożona na 15 kwietnia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z oczekiwaniami, wyjaśniona zostanie część wątków - Sayid w cudowny sposób wraca do życia, ale będzie musiał dokonać trudnego wyboru, a Clair ostrzega mieszkańców świątyni. Miłośnicy serialu z całego świata nie mogą się doczekać kolejnych odcinków.

Emisja serialu Lost: Zagubieni (sezon VI) od 25 kwietnia, w każdą niedzielę o 22:00 w AXN.

Pierwsza część dwuodcinkowej premiery sezonu szóstego opowiada o konsekwencjach wybuchu bomby nuklearnej pod koniec finałowego odcinka sezonu piątego. Wprowadzona zostaje nowa metoda narracji, polegająca na pokazywaniu dwóch oddzielnych, acz równie rzeczywistych linii fabularnych. Pierwsza z nich rozpoczyna się na pokładzie lotu 815, gdzie próby ocalałych, by odmienić przyszłość, poskutkowały tym, że nie doszło do katastrofy samolotu. Wyspa znajduje się na dnie oceanu, zaś sytuacja pasażerów nie uległa zmianie. Druga rozpoczyna się bezpośrednio po wydarzeniach poprzedniego odcinka. Bohaterowie zostali przeniesieni do teraźniejszości, tuż po tym, jak Ben Linus zabił Jacoba.

Aktualizacja

Z uwagi na tragiczne okoliczności premiera serialu Lost: Zagubieni 6 została przełożona na niedzielę, 25 kwietnia. Godzina emisji nie ulegnie zmianie (22:00).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

479 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...