reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SES ASTRA z modułem CI+ dla HD+

dodano: 2010-04-28 11:40 | aktualizacja: 2010-04-28 21:17
autor: Anita Dąbek | źródło: rapid tv news

HD+ Moduły dostępu warunkowego, dzięki którym telewizory i dekodery z nową generacją interfejsu CI+ mogą odbierać niemiecką platformę SES ASTRA, HD+, zostały udostępnione w sprzedaży detalicznej. Pakiet w cenie 79 euro zawiera moduł i kartę kodową dla HD+ oraz pozwala na darmowy odbiór oferty przez okres roku. Grupą docelową są przede wszystkim gospodarstwa domowe, które posiadają nowoczesny telewizor z płaskim ekranem, wyposażony we wbudowany odbiornik satelitarny.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ze względu na interfejs CI+, nie wymaga się osobnego dekodera. Jednak, telewizory lub odbiorniki ze wbudowanym dyskiem nie będą w stanie nagrywać kanałów z oferty HD+. Dozwolone jest przewijanie, ale tylko w ramach 90-minutowego okna. Po okresie 12 miesięcy, widzowie będą musieli płacić 50 euro rocznie, jeśli będą chcieli nadal korzystać z kanałów HD+.

Dla telewizorów i dekoderów z tradycyjnym slotem CI, moduł dostępu warunkowego dla HD+ będzie dostępny w połowie 2010 r. W zestawie za 99 euro dostępna będzie także karta kodowa i dostęp do oferty przez rok.

Platforma, która jest kodowana w Nagravision i nadawana poprzez satelitę ASTRA (19,2E), obecnie zawiera wersje HD niemieckich komercyjnych bezpłatnych kanałów RTL, Sat.1, ProSieben, VOX i kabel eins. Według SES ASTRA, dodatkowe kanały zostaną dodane przed końcem 2010 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...