reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Duchy Marsa” Johna Carpentera w AXN

dodano: 2010-05-21 16:30 | aktualizacja: 2010-05-21 16:32
autor: Anita Dąbek | źródło: AXN

AXN Akcja filmu rozgrywa się w XXII wieku. Mars został skolonizowany. Melanie Ballard (Henstridge) jest policjantką, która otrzymuje zadanie eskortowania więźnia o imieniu Desolation Williams (Ice Cube). Jednak kiedy przybywa do miasteczka, w którym Williams siedzi w areszcie, okazuje się, że większość mieszkańców zaginęła. Okazuje się, że pracujący w okolicy górnicy odkryli podziemne wrota starożytnej marsjańskiej cywilizacji, przez które wydostały się tytułowe duchy Marsa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rolach drugoplanowych wystąpiły między innymi Clea DuVall („Oni") oraz Pam Grier („Jackie Brown"). Za zdjęcia odpowiedzialny był częsty współpracownik Carpentera, Gary B. Kibbe („Łowcy wampirów", „Ucieczka z Los Angeles"). Kultową ścieżkę dźwiękową skomponował sam Carpenter, zaś wykonali twórcy tacy, jak zespół Anthrax czy gitarzysta Steve Vai.

Emisja w piątek 21.05 o 21:00 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...