reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Duchy Marsa” Johna Carpentera w AXN

dodano: 2010-05-21 16:30 | aktualizacja: 2010-05-21 16:32
autor: Anita Dąbek | źródło: AXN

AXN Akcja filmu rozgrywa się w XXII wieku. Mars został skolonizowany. Melanie Ballard (Henstridge) jest policjantką, która otrzymuje zadanie eskortowania więźnia o imieniu Desolation Williams (Ice Cube). Jednak kiedy przybywa do miasteczka, w którym Williams siedzi w areszcie, okazuje się, że większość mieszkańców zaginęła. Okazuje się, że pracujący w okolicy górnicy odkryli podziemne wrota starożytnej marsjańskiej cywilizacji, przez które wydostały się tytułowe duchy Marsa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W rolach drugoplanowych wystąpiły między innymi Clea DuVall („Oni") oraz Pam Grier („Jackie Brown"). Za zdjęcia odpowiedzialny był częsty współpracownik Carpentera, Gary B. Kibbe („Łowcy wampirów", „Ucieczka z Los Angeles"). Kultową ścieżkę dźwiękową skomponował sam Carpenter, zaś wykonali twórcy tacy, jak zespół Anthrax czy gitarzysta Steve Vai.

Emisja w piątek 21.05 o 21:00 w AXN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...