reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Domo patronem Gdynia Design Days 2010

dodano: 2010-06-15 16:58 | aktualizacja: 2010-06-15 18:16
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: Domo

Domo Domo, pierwszy polski kanał poświęcony urządzaniu wnętrz, architekturze i ogrodom, został patronem medialnym Gdynia Design Days 2010, imprezy, która odbywają się w dniach 12 - 20 czerwca br. Relację z Gdynia Design Days widzowie Domo będą mogli zobaczyć 23 czerwca br. o godzinie 21:30 na antenie stacji.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Gdynia Design Days, czyli dni Designu Krajów Nadbałtyckich, organizuje wspólnie z Miastem Gdynia Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Zaprezentowane zostaną nowe idee, koncepcje i produkty z zakresu estetycznego wzornictwa. W tegorocznej edycji szczególnie istotne będą najnowsze trendy w projektowaniu, związane z nowymi wyzwaniami, jakie stawia w codziennym życiu globalna gospodarka i kultura. Swoje prace zaprezentują w Gdyni polskie i nadbałtyckie studia projektowe, galerie designu, szkoły kształcące w kierunku wzornictwa, laureaci konkursów wzorniczych. Główna wystawa GDD - re.produkt 2. - odbędzie się w Muzeum Miasta Gdynia. Zostaną na niej zaprezentowane przedmioty powstałe w oparciu o ideę 3R: re.duce, re.cycle, re.use, tzn. zrównoważone i przyjazne środowisku. Odbywającym się wystawom towarzyszyć będą liczne warsztaty, szkolenia i wykłady.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...